Fot. MMARocks.pl

Prawdopodobnie z powodu kontuzji, Damian Grabowski nie będzie w stanie wrócić do oktagonu UFC na pojedynek z Viktorem Pestą. Przypomnijmy, Polak miał zmierzyć się z Czechem na UFC Fight Night 103, jednakże jak możemy zobaczyć na głównej stronie organizacji, został on zastąpiony przez Alexey’a Oleinika.

Grabowski (MMA 20-4) do UFC dostał się w tym roku. W debiucie, do którego doszło w lutym, przegrał (TKO w rundzie pierwszej) z Derrickiem Lewisem. Wcześniej jeden z najmocniejszych Polaków z sukcesami pojedynkował się m.in. w M-1, gdzie był nawet krótko mistrzem – zdobył pas pokonując Kenny’ego Garnera, stracił go walkę później na rzecz innego rodaka, Marcina Tybury. Po przegranej z Lewisem, uległ on w pierwszej rundzie Anthony’emu Hamiltonowi. Nieznana jest data potencjalnego powrotu do klatki Polskiego Pitbulla.

 

34 KOMENTARZE

 1. Pewnie mu się trenować nie chce przez święta/nowy rok 😆

  No ale cóż dac go na londyn, Damian pokazal, że jego walki w ufc kończą się ciekawie i nie ma nudnych decyzji.

 2. No i dupa, Pesta pewnie poleci po kolejnym pojedynku i dla Damiana zabraknie korniszonów 😛

  Danho to już chyba poleciał, prawda? Jeden plus to brak (tak mi się wydaje) wielkich murzynów w dole dywizji ciężkiej.

 3. Szkoda, to jeden z niewielu gości w UFC z którym miałby szanse… Teraz pewnie dostanie kogoś wyżej notowanego i skończy się jak ostatnio… I oczywiście pozdrawiam producentów materacy …

 4. Nie zdziwię się jeśli Damian po dwóch porażkach i teraz wypadnięciu z pojedynku zostanie zwolniony z kontraktu. Oby to nie była jakaś poważna kontuzja, która wyeliminuje go na dłuższy okres, ani nie (tfu tfu) zakończy jego kariere. Zdrowia Damian !

 5. Pesta był w zasięgu Damiana, strach pomyśleć kogo może później dostać po noworocznych czystkach w ciężkiej 😉

 6. Poważnie jeszcze kogoś jarają występy Damiana w jakiejkolwiek federacji? Przecież z jego wywiadów oraz dyspozycji w ostatnich walkach jasno wynika, że występy traktuje jako dorabianie, dodatkowe źródło dochodu – podchodzi do tego, żeby zarobić jak najwięcej przy jak najmniejszych kosztach.

 7. Może otwiera następny gym? Są rzeczy ważne i ważniejsze… a może materac mu się rozwalił i wróci do treningów jak dowiozą mu nowe? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi…

 8. Pesta był w zasięgu Damiana, strach pomyśleć kogo może później dostać po noworocznych czystkach w ciężkiej 😉

  Chyba, że jego też te czystki dotkną 😉

 9. Zapewne Damian, zgodnie z deklaracjami, zabral sie za ostre treningi, a odzwyczajony juz organizm tego nie wytrzymal. Michal Kita zaciera pewnie rece, bo moze w pierwszej obronie pasa KSW dostanie rewanz o ktory niegdys zabiegal 😉

 10. Może postawił ultimatum Silvie:

  "Albo dasz mi w spokoju trenować na sali gimnastycznej, albo nie zawalczę"

  Charyzmatyczny skurwiel.

  #TeamGrabowicz

 11. A co z tymi zagranicznymi campami Grabowicza? Pewnie przysymulował kontuzje, żeby nie wypaść z  UFC przed upływem roku.

  Na specjalne życzenie Damiana: "Czerwony Smok" to teraz "Red Dragon".

 12. W sumie Graba powinien wrócić na rodzime podwórko. Taka ładna gala przecież nam się szykuje na narodowym.:awesome:

  Edit. Miano "weterana ufc" ma już zagwarantowane :DC:

 13. Szkoda, bo chyba łatwiejszego rywala niż Pestę to nie dostanie. Danho jeszcze jest zawodnikiem UFC?

  Bez przesady. Pesta to nie jest o.g.ó.r.e.k. Oczywiście, to jeden z najsłabszych zawodników w UFC, ale jest wielu słabszych od niego. De La Rocha, Harris, Mihajlović – to są prawdziwe ogóry. Damian nie był raczej faworytem tej walki, ale jak dostanie takiego De La Rochę, to powinien jeszcze ogarnąć.

  Edit – ciekawostka – jak napisałem, że Pesta to nie o.g.ó.r.e.k (bez kropek), w moim poście "o.g.ó.r.e.k" zmieniło się na "słaby zawodnik"

 14. Szkoda, bo chyba łatwiejszego rywala niż Pestę to nie dostanie. Danho jeszcze jest zawodnikiem UFC?

  chyba jeszcze jest.

  Danho vs Grabowski dobra walka 😆

 15. Graba chyba przemyślał że jeszcze nie walczył na Stadionie Narodowym i może chcę się wymiksować z kontraktu z UFC:travolta:

 16. Damian otrzymal szanse jaka dostaje nie wielu. W dodatku dostal rywala, z ktorym powinien sobie poradzic co wiecej ciezko szukac latwiejszych rywali w UFC i co….i walki nie bedzie. Szkoda wielka szkoda. Damianowi zycze jak najlepiej ale kolejnej takiej szansy moze zwyczajnie juz nie dostac

 17. O tym co dalej z Grabą zadecyduje już Shelby albo Maynard. Jeśli zostanie to tylko walka w Londynie :dobry:

 18. Danho vs Grabowski dobra walka 😆

  Jest jeszcze chyba ten, co Danho z nim zremisował. Chujowa walka więc pewnie pamiętasz. 😆

 19. Jest jeszcze chyba ten, co Danho z nim zremisował. Chujowa walka więc pewnie pamiętasz. 😆

  dla mnie to już klasyk 😆

  To był Colombo. Jeden z moich ulubieńców. 😆

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.