CoinDeal sponsoruje Grabowskiego

Informacja prasowa:

Giełda CoinDeal jest sponsorem Damiana Grabowskiego (MMA 21-5), który po zeszłorocznym wystąpieniu na 22. gali FEN i zwycięstwie przez nokaut z Jose Rodrigo Guelke (MMA 22-18) teraz będzie walczył dla KSW. Tym razem Damian na KSW 49 zmierzy się z nie byle jakim przeciwnikiem, bo będzie nim Karol Bedorf (MMA 15-4), co ciekawsze reprezentujący drugą firmę krypto z polskimi korzeniami, giełdę BitBay.

– Współpraca obejmuje dużo więcej działań niż tylko branding. Będziemy konsekwentnie realizować projekty kreatywne związane z mediami społecznościowymi i sponsoringiem.
Z zawodnikiem jesteśmy związani do końca tego roku z możliwością przedłużenia o kolejny
. – dodaje Kajetan Maćkowiak.

Wcześniej Grabowski przez dwa lata rywalizował w UFC, gdzie odniósł trzy porażki. Sportowiec jest wielokrotnym mistrzem Polski, wicemistrzem świata i mistrzem Europy w brazylijskim jiu-jitsu. Z bilansem 21 wygranych i 5 przegranych w swojej karierze, bez wątpienia jest to jeden z najlepszych zawodników w Polsce.

Jestem skupiony na treningach oraz na najbliższej walce z Karolem Bedorfem. W międzyczasie prowadzone były rozmowy z CoinDeal, skutkiem czego szybko dopięliśmy warunki kontraktu. – mówi urodzony w Opolu Grabowski.

O CoinDeal, giełdzie wymiany kryptowalut słyszy się nie tylko za sprawą jej szybkiego rozwoju i zjednania sobie ogromnej liczby użytkowników z całego świata, ale przede wszystkim o dużym zaangażowaniu w sport jej założycieli. Kajetan Maćkowiak, Adam Bicz i Filip Dzierżak wiedzą nie tylko, jak dobrze poprowadzić biznes blockchainowy, wiedzą także, że aby trafić do szerokiej publiczności należy być w tym biznesie autentycznym i dzielić się
z nią także swoimi pasjami.

Jak podsumowuje Kajetan Maćkowiak:

Tak jak w przypadku Wolverhampton Wanderers, a był to strzał w 10 i to dosłownie, bo dziś beniaminek znajduje się wśród pierwszej 10 w Premier League, tak w przypadku Damiana, to już kolejny świadomy krok w naszej strategii marketingowej. Większość naszego zespołu to pasjonaci sportu i jeśli chodzi o kibicowanie zawodnikom, robi się z tego już taka nasza minitradycja, którą z sukcesem pielęgnujemy.

W zeszłym roku twórcy CoinDeal zawarli kontrakt sponsorski z drużyną Premier League Wolverhampton Wanderers, po drodze powstał także turniej koszykówki ulicznej 3×3 Feel The Bit, któremu towarzyszyły akcje charytatywne. Udzielili także pomocy w wylocie Cheerleaders Gdynia na Polish Heritage Night w NBA. Ostatnio giełda kryptowalut wsparła również zbiórkę WKS Śląska Wrocław, w której potrzebne było 100.000 PLN na nowe kosze w hali przy ulicy Mieszczańskiej we Wrocławiu.

Dziś platforma została sponsorem Damiana Grabowskiego:


Na zdjęciu od lewej: Damian Grabowski i jeden z założycieli giełdy CoinDeal – Kajetan Maćkowiak.

KSW 49 odbędzie się 18.05.2019 w Ergo Arenie w Gdańsku.

Dla branży krypto jest to tym bardziej emocjonujące wydarzenie, bowiem nie tylko dwóch sportowych fighterów wagi ciężkiej zaprezentuje swoje umiejętności, będzie to także epicki pojedynek dwóch rywalizujących ze sobą firm na arenie międzynarodowej.

Wideo z treningu Grabowskiego.

https://t.me/coindeal_com
https://www.facebook.com/CoinDealOffi…
https://twitter.com/CoinDeal_
https://www.linkedin.com/company/coin…
https://vk.com/coindeal

25 KOMENTARZE

 1. każdy hajs włożony w mma jest ok dla nas kibiców. Czy się zwróci sponsorom, trudno mi powiedzieć. W każdym razie brawo dla Damiana za pozyskanie sponsora i brawo dla sponsora za odwagę :applause:

  powodzenia dla obu stron:OK:

 2. Czy teraz beda newsy o kazdym sponsorze dla zawodnika? Czy przypadkowo zostali tez Waszym sponsorem?:roberteyeblinking:

 3. Czy teraz beda newsy o kazdym sponsorze dla zawodnika? Czy przypadkowo zostali tez Waszym sponsorem?:roberteyeblinking:

  To pewnie jak z Fame MMA i FFF, o jednym piszą "bo coś tam blabla" a o drugim nie bo im się nie podoba.

 4. Czy teraz beda newsy o kazdym sponsorze dla zawodnika? Czy przypadkowo zostali tez Waszym sponsorem?:roberteyeblinking:

  To również nasz sponsor na KSW 49

 5.   Wcześniej Grabowski przez dwa lata rywalizował w UFC, gdzie odniósł jedynie trzy porażki.

   Kawał zawodnika, UFC a tylko trzy porażki  :frankapprove:

  :razz:utinlaugh:

 6. Kawał zawodnika, UFC a tylko trzy porażki  :frankapprove:

  :razz:utinlaugh:

  Dno zostało osiągnięte. Gratulacje dla tej firmy.

 7. Niestety ale Tomasz "defthomas" Nowosielski skompromitował się. Po co ten artykuł?? To nie jest portal finansowy żeby opisywać zasługi firmy. Rozumiem że defthomas zrobi teraz artykuł opisując każdego sponsora zawodnika z KSW 49.

 8. Dobrze, że nie ma pieniędzy bo wydał by wszystko na materaaace

  Dawaj tu Damian do cyrku

  Bitcoinem ci szybko zapłaaace!

 9. Od kiedy będzie można kopać Defcoiny?

  Od biało-czerwonego pasa.  Luksusowy towar niedostępny dla każdego.

 10. Po cichu liczyłem na "Pan Materac" :fjedzia:

  Właśnie, tu jest potencjał. Nie rozumiem jak to możliwe że żadna firma produkująca materace jeszcze go nie sponsoruje. Że chociażby Jysk się nie zgłosił…

 11. Damian coraz bardziej wizualnie  przypomina mi Pudziana. Dobrze, ze tez znalazl hojnego sponsora. Oby w tej walce pokazal, ze na tym koncza sie podobienstwa.

 12. O kierwa. Damian w wywiadzie użył określenia " 4 ( słownie; czwarta) najwieksza organizacja na świecie " :ożeszty:w kontekście KRS1.

  Czuję, ze to jego ostatnia walka:childcry:

 13. O kierwa. Damian w wywiadzie użył określenia " 4 ( słownie; czwarta) najwieksza organizacja na świecie " :ożeszty:w kontekście KRS1.

  Czuję, ze to jego ostatnia walka:childcry:

  I tak był miły lub też nie ogarnia do końca gdyż:

  Ufc

  Bellator

  One

  Aca

  Można się zaprzeczać do do Rizin

  bo rzadko gale robią.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.