CoinDeal sponsoruje Grabowskiego

Informacja prasowa:

Giełda CoinDeal jest sponsorem Damiana Grabowskiego (MMA 21-5), który po zeszłorocznym wystąpieniu na 22. gali FEN i zwycięstwie przez nokaut z Jose Rodrigo Guelke (MMA 22-18) teraz będzie walczył dla KSW. Tym razem Damian na KSW 49 zmierzy się z nie byle jakim przeciwnikiem, bo będzie nim Karol Bedorf (MMA 15-4), co ciekawsze reprezentujący drugą firmę krypto z polskimi korzeniami, giełdę BitBay.

– Współpraca obejmuje dużo więcej działań niż tylko branding. Będziemy konsekwentnie realizować projekty kreatywne związane z mediami społecznościowymi i sponsoringiem.
Z zawodnikiem jesteśmy związani do końca tego roku z możliwością przedłużenia o kolejny
. – dodaje Kajetan Maćkowiak.

Wcześniej Grabowski przez dwa lata rywalizował w UFC, gdzie odniósł trzy porażki. Sportowiec jest wielokrotnym mistrzem Polski, wicemistrzem świata i mistrzem Europy w brazylijskim jiu-jitsu. Z bilansem 21 wygranych i 5 przegranych w swojej karierze, bez wątpienia jest to jeden z najlepszych zawodników w Polsce.

Jestem skupiony na treningach oraz na najbliższej walce z Karolem Bedorfem. W międzyczasie prowadzone były rozmowy z CoinDeal, skutkiem czego szybko dopięliśmy warunki kontraktu. – mówi urodzony w Opolu Grabowski.

O CoinDeal, giełdzie wymiany kryptowalut słyszy się nie tylko za sprawą jej szybkiego rozwoju i zjednania sobie ogromnej liczby użytkowników z całego świata, ale przede wszystkim o dużym zaangażowaniu w sport jej założycieli. Kajetan Maćkowiak, Adam Bicz i Filip Dzierżak wiedzą nie tylko, jak dobrze poprowadzić biznes blockchainowy, wiedzą także, że aby trafić do szerokiej publiczności należy być w tym biznesie autentycznym i dzielić się
z nią także swoimi pasjami.

Jak podsumowuje Kajetan Maćkowiak:

Tak jak w przypadku Wolverhampton Wanderers, a był to strzał w 10 i to dosłownie, bo dziś beniaminek znajduje się wśród pierwszej 10 w Premier League, tak w przypadku Damiana, to już kolejny świadomy krok w naszej strategii marketingowej. Większość naszego zespołu to pasjonaci sportu i jeśli chodzi o kibicowanie zawodnikom, robi się z tego już taka nasza minitradycja, którą z sukcesem pielęgnujemy.

W zeszłym roku twórcy CoinDeal zawarli kontrakt sponsorski z drużyną Premier League Wolverhampton Wanderers, po drodze powstał także turniej koszykówki ulicznej 3×3 Feel The Bit, któremu towarzyszyły akcje charytatywne. Udzielili także pomocy w wylocie Cheerleaders Gdynia na Polish Heritage Night w NBA. Ostatnio giełda kryptowalut wsparła również zbiórkę WKS Śląska Wrocław, w której potrzebne było 100.000 PLN na nowe kosze w hali przy ulicy Mieszczańskiej we Wrocławiu.

Dziś platforma została sponsorem Damiana Grabowskiego:


Na zdjęciu od lewej: Damian Grabowski i jeden z założycieli giełdy CoinDeal – Kajetan Maćkowiak.

KSW 49 odbędzie się 18.05.2019 w Ergo Arenie w Gdańsku.

Dla branży krypto jest to tym bardziej emocjonujące wydarzenie, bowiem nie tylko dwóch sportowych fighterów wagi ciężkiej zaprezentuje swoje umiejętności, będzie to także epicki pojedynek dwóch rywalizujących ze sobą firm na arenie międzynarodowej.

Wideo z treningu Grabowskiego.

https://t.me/coindeal_com
https://www.facebook.com/CoinDealOffi…
https://twitter.com/CoinDeal_
https://www.linkedin.com/company/coin…
https://vk.com/coindeal

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.