Cynthia Calvillo dzięki uprzejmości Komisji Sportowej Stanu Nevada, została zawieszona na dodatkowe 3 miesiące za wykrytą w jej organizmie marihuanę.

Zawodniczka kilka dni temu została zawieszona na 6 miesięcy przez organizację USADA za wykryte w jej organizmie w czasie walki z Carlą Esparzą śladowe ilości marihuany. Dziś Komisja Sportowa Stanu Nevada nałożyła na nią karę 9 miesięcy zawieszenia która będzie się liczyć od tego samego dnia co zawieszenie USADA. Oznacza to, że 30-letnia Calvillo będzie mogła wrócić do klatki UFC, 30 września tego roku. Dodatkowo zawodniczka zostałą ukarana finansowo – musi oddać 15% swojej ze pensji (6150$) oraz ponownie ubiegać się o licencję na walki w stanie Nevada.

Calvillo (MMA 6-1) w ostatniej swojej walce, 30 grudnia 2017 roku przegrała niejednogłośną decyzją z byłą mistrzynią UFC wagi słomkowej Carlą Esparzą.

5 KOMENTARZE

  1. Ja piernicze to już nawet zioła nie wolno palić w celach relaksacyjnych. Sorry ale to już lekka przesada 😀

  2. tego nie rozumiem, w wielu stanach USA maria jest legalna ale dwa tygodnie przed walką nie można walnąć bucha, żeby to jeszcze dodawało energii 😀

  3. tego nie zrozumiem, w dużej części stanów USA weed jest legalny ale bucha przyjąć nie można bo Cię USADA uwali nawet jak było to 2 tyg przed walką. Żeby to jeszcze dodawało energii, agresji czy poprawiało wydolność ehhh.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.