Jun 9, 2018; Chicago, IL, USA; Curtis Blaydes (blue gloves) defeats Alistair Overeem (red gloves) during UFC 225 at United Center. Mandatory Credit: Kamil Krzaczynski-USA TODAY Sports

UFC ma ciekawy plan na główną walkę wieczoru gali w Rosji. Po wygranej Curtisa Blaydesa na UFC 225 z Alistairem Overeemem, organizacja chce zestawić Amerykanina z również będącym ostatnio w świetnej formie Aleksandrem Volkovem.

Volkov w ostatnim pojedynku pokonał byłego mistrza kategorii ciężkiej, uznanego grapplera, Fabricio Werduma. Rosjanin przebojem wdarł się do UFC – na ten moment w organizacji ma on bilans 4-0. Blaydes w swojej karierze musiał uznać wyższość tylko jednego rywala – Francisa Ngannou, który sprawił, że lekarze zmuszeni byli przerwać ich pojedynek. W swojej karierze pokonał on m.in. Marka Hunta czy Daniela Omielańczuka.

10 KOMENTARZE

  1. Blaydes juz zaprzeczyl. Nie wyrobi sie na wrzesień

    Albo chce wiecej hajsiwa…

    Ogólnie to jedyne sensowne zestawienie, taka walka powinna być eliminatorem do pasa

  2. Justin Willis vs. Junor Albini – takiego main eventu życzę tym jebanym ruskom.

    Hunt – Oleinik

  3. Blaydes raczej bez większych problemów rozbija Volkova.Poza tym lepiej jakby on wygrał bo będzie miał większe szanse z Miociciem/DC.Volkov z taką obroną sprowadzeń jaką zareprezentował w walce z Werdumem na 99,99% dostaje wpierdol od Miocicia/Cormiera a i Blaydes pewnie nie będzie miał problemu ze sprowadzeniem go i skończenia przed czasem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.