Curtis Blaydes

Curtis Blaydes przyznał, że nie ma negatywnego nastawienia wobec Toma Aspinalla przed ich walką na UFC 304. Pogratulował wręcz Anglikowi jego osiągnięć od czasu, kiedy w oktagonie naprzeciw siebie stali po raz pierwszy.

Kiedy Tom Aspinall i Curtis Blaydes walczyli po raz pierwszy, walka potrwała zaledwie 15 sekund. Nie zakończyła się jednak szybkim nokautem, a kontuzją kolana u Aspinalla. Teraz panowie będą mieli okazję na pojedynek z prawdziwego zdarzenia – o tymczasowy tytuł mistrza dywizji ciężkiej w drugiej walce wieczoru gali UFC 304 w Manchesterze, już 27 lipca.

W rozmowie z MMA Junkie Blaydes przyznał, że choć walki Aspinalla trwają ostatnio niewiele ponad minutę, jest przekonany, że Anglik nie obija się w treningach:

Oczywiście nie sądzę, że przez ostatnie dwa i pół roku nie dodał żadnych broni do swojego arsenału. Po prostu nie musiał ich używać. To nie znaczy, że ich nie ma.

Blaydes dodał, że uważa Anglika za porządnego zawodnika i człowieka:

Jest w porządku gościem. Nie mamy spiny. Nie wiem, czy sam będę w stanie to zrobić, ale chciałbym rozproszyć narrację, że musisz nienawidzić swojego przeciwnika. Byłem sportowcem od 9. roku życia, nigdy nie nienawidziłem swoich rywali. Wygrywałem w futbolu amerykańskim, wrestlingu, jiu-jitsu, MMA. Bez nienawiści.

Nie musisz kogoś nienawidzić, żeby zmierzyć się z nim fizycznie i starać się wygrać. Wiem, że zrobi co w jego mocy, aby mnie znokautować, ja zrobię co w mojej mocy, aby znokautować jego. Ale nie ma za tym urazy. Taka jest jego praca, taka jest moja praca.

Curtis Blaydes szansę na tymczasowy tytuł mistrza wagi ciężkiej otrzymał po ostatnim zwycięstwie nad Jailtonem Almeidą przez nokaut na początku rundy drugiej. Było to w marcu na gali UFC 299. Tom Aspinall z kolei zdobył ten tytuł w ostatnim listopadowym pojedynku z Sergeiem Pavlovichem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

10 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Papieżak
Papieżak

PRIDE FC
Heavyweight

7,193 komentarzy 27,973 polubień

Można bez bezsensownego obrażania? Można. :conorsalute:
Jebać dymy, tylko szacunek. Brawo Curtis!

Odpowiedz 19 polubień

Avatar of GypsyKing
GypsyKing

UFC
Bantamweight

8,124 komentarzy 28,835 polubień

Czarnuch wyjątkowo mądrze :tiphatb:

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

WSOF
Welterweight

3,268 komentarzy 7,181 polubień

W ciężkiej raczej nie ma trash talku no może JJ, ale u nich walki się sprzedają bez zbędnego gadania.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Papieżak
Papieżak

PRIDE FC
Heavyweight

7,193 komentarzy 27,973 polubień

Czarnuch wyjątkowo mądrze :tiphatb:

Curtisa śledzę od jego pierwszej walki z Ngannou i w zdecydowanej większości przypadków się rozsądnie wypowiadał. Styl walki ma jaki ma, ale wydaje się być ogarniętym gościem.

Odpowiedz 9 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Welterweight

9,850 komentarzy 22,964 polubień

Dobrze, że w tym sporcie są jeszcze normalni ludzie. Blaydes potrafi odnosić się do innych zawodników z szacunkiem i to należy pochwalić. Promowanie walk w stylu dziadka Volkanovski'ego również jest mile widziane. Bez sztucznych konfliktów, bez ubliżania, bez krzywych akcji, tylko właśnie z humorem i dobrym przekazem

Odpowiedz 10 polubień

Avatar of Quairon
Quairon

WSOF
Welterweight

3,268 komentarzy 7,181 polubień

Jak wszędzie, potrzebny jest idol pozytywny i negatywny, za postawę zawsze szanowałem GSP i JDS.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Light Heavyweight

15,358 komentarzy 38,825 polubień

A chuj mnie to obchodzi
Aby była dobra walka

Odpowiedz 1 Like

Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

Bellator
Middleweight

4,535 komentarzy 9,428 polubień

Można bez bezsensownego obrażania? Można. :conorsalute:
Jebać dymy, tylko szacunek. Brawo Curtis!

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of beef
beef

KSW
Lightweight

5,281 komentarzy 11,848 polubień

SZACUNECZEK KURWA A NIE DARCIE RYJA KURWA!:waldeklaugh:

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Kraver
Kraver

KSW
Heavyweight

6,024 komentarzy 18,015 polubień

Kurtis w strachu, Tomek po ciebie idzie łaaaa!:enterthehorwitch::awesome:

Odpowiedz 1 Like