Interesujące zestawienie dwóch czołowych zawodników kategorii ciężkiej UFC planowane jest jako walka wieczoru gali organizacji w Sao Paulo. Według MMA Junkie, Curtis Blaydes, numer 4. rankingu kategorii ciężkiej UFC, zmierzy się wtedy z wschodzącą gwiazdą tej dywizji, numerem 9. rankingu, Jailtonem Almeidą. Gala ma odbyć się 4 listopada w Sao Paulo w Brazylii.

Blaydes (17-4, 1 NC MMA) w ostatniej walce przegrał przez nokaut z Sergeiem Pavlovichem. Przed tym pojedynkiem, wygrał trzy walki z rzędu z m.in. Tomem Aspinallem czy Jairzinho Rozenstruikiem. W swojej karierze 32-latek mierzył się z m.in. Francisem Ngannou czy Derrickiem Lewisem. 12 z 17 wygranych zdobywał przez KO/TKO.

Almeida (19-2 MMA) na UFC on ABC 4 w maju tego roku zdobył czternastą wygraną z rzędu – pokonał w pierwszej rundzie Jairzinho Rozenstruika. W oktagonie UFC, 31-letni Brazylijczyk występował 5 razy – jego bilans to 5-0, a na swoim koncie ma 3 bonusy po galach największej organizacji MMA na świecie. Wcześniej występował w kategorii półciężkiej, ale po dwóch pojedynkach zdecydował się na przejście do królewskiej dywizji. Przed starciem z Rozenstruikiem, ciosami rozbił Shamila Abdurakhimova. Co ciekawe, wszystkie wygrane w karierze „Malhadinho” zdobywał przez skończenia przed czasem – 7 razy przez KO/TKO, 12 razy przez poddania.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

23 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Heavyweight

17,510 komentarzy 131,817 polubień

Patrząc na wygląd Almeidy to chyba nadal mieszka z babcią

Odpowiedz polub

Avatar of WaszkaOG
WaszkaOG

M-1 Global
Featherweight

3,643 komentarzy 12,324 polubień

No ciekawe jak Alemida będzie wyglądał z kimś kto nie jest grubasem bez graplingu.

Odpowiedz 6 polubień

b
baju

NoLife FC

33,488 komentarzy 62,135 polubień

Patrząc na wygląd Almeidy to chyba nadal mieszka z babcią

Że co??? Co to w ogóle znaczy? :mamed:

jailton.jpeg

Odpowiedz 2 polubień

F
Faryzejusz

WSOF
Featherweight

3,158 komentarzy 8,209 polubień

To będzie prawdziwy test dla Almeidy. Brazol nie jest power puncherem co stawia Curtisa w roli minimalnego faworyta no ale z drugiej strony chłop nie mierzył się nigdy z gościem zbliżonym parterem do Brazola. Ciekawe zestawienie.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,355 komentarzy 34,901 polubień

Najtrudniejszy stylistycznie rywal dla Almeidy (zapaśniczo może utrzymać to w stójce i zdezaktywować w ten sposób BJJ rywala) i świetny test dla Brazylijczyka. Jeżeli przejdzie Razora to mogą go zacząć przymierzać nawet do walki o pas (lub maks jeszcze jedna wygrana). Bardzo interesujące zestawienie.

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,836 komentarzy 151,818 polubień

Jaram się, tak powinien wyglądać matchmaking. Brawo UFC

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Kadczers
Kadczers

KSW
Featherweight

4,932 komentarzy 7,942 polubień

Zestawienie sztos , Almeida powiew świeżości u szczerze nie chciałbym widzieć jakiejś gry w stójce bo żaden nie bryluje , chociaż Curtis potrafi nieco więcej , chce odrazu dobrej kulanki ...

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bassline9
bassline9

Legacy FC
Bantamweight

1,879 komentarzy 4,091 polubień

Wcale bym się nie obraził jakby ten szalony dzieciak uśpił blejdsa.

Odpowiedz polub

Avatar of Papieżak
Papieżak

UFC
Welterweight

9,466 komentarzy 35,446 polubień

Nie oszczędzają Curtisa ostatnio.

Odpowiedz polub

Avatar of dawid91
dawid91

Legacy FC
Flyweight

1,847 komentarzy 6,394 polubień

Ja Curtisa już dawno temu spisałem na straty. Zawsze mnie śmieszą komentarze mówiące ze Curtis to najlepszy zapaśnik w ufc albo ze zapasniczo mógłby porobic Jonesa.
Później dostaje zawodnika bez parteru co nawet w przewrotu w przód nie potrafi zrobić, i dostaje w pizde bo wyłapuje jakiś cios.
Nie zdziwi mnie jak Brazylijczyk go ogarnie

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Hellah
Hellah

UFC
Welterweight

9,460 komentarzy 30,762 polubień

Almeida porobi Blaydesa, myślę, że mimo wszystko będzie to zapaśniczy gwałt.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

Bellator
Light Heavyweight

4,707 komentarzy 9,864 polubień

Nie no zapasami tego Almeida nie wygra. Moim zdaniem Curtis to weźmie.

Odpowiedz polub

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,158 polubień

Prawdziwy test dla Almeidy i coś czuję, że Brazylijczyk go zda

Odpowiedz polub

Avatar of Misanthropist
Misanthropist

WSOF
Light Heavyweight

3,364 komentarzy 3,701 polubień

Chcą Almeide sprawdzić przed walka z Jonesem czy jest w stanie obalić zapaśnika. Bladesa chyba jeszcze nikt nie obalił. Będzie z tym cięzko ale jeżeli jest tak dobry jak sie wydaje to rozpyka Bladesa w inny sposób.

Odpowiedz polub

Avatar of ketraab
ketraab

KSW
Welterweight

5,347 komentarzy 26,482 polubień

Almeida i to będzie łatwiutka walka.

Odpowiedz polub

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Lightweight

3,699 komentarzy 7,566 polubień

Zapaśnik vs zawodnik BJJ w wadze ciężkiej

Odpowiedz polub

Avatar of AldoRaine
AldoRaine

Brutaal
Middleweight

557 komentarzy 3,184 polubień

Eleganckie zestawienie stylistycznie, nie często się w tej wadze spotyka dwóch zawodników mających takie pojęcie o walce na chwyty. Gorzej jeśli obaj wykluczą swoje mocne strony i obejrzymy 25 minut bezbarwnej walki w stójce. W każdym razie dobry test dla Almeidy, który w razie wygranej wejdzie do ścisłej czołówki i może zrobić przed własną publicznością.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of prowokacja
prowokacja

Oplot Challenge
Heavyweight

174 komentarzy 234 polubień

Że co??? Co to w ogóle znaczy? :mamed:

View attachment 67800

Nie pierze, nie gotuje, nie pieli w ogrodku, nie placi rachunkow tylko trenuje, wali konia, je kreatyne, spi i oglada flograppling. Tez tak wygladalem wtedy to wiem. :fjedzia:

Odpowiedz polub

Avatar of Paria S.
Paria S.

UFC
Middleweight

10,139 komentarzy 25,235 polubień

Nareszcie jakieś ciekawe zestawienie w hw, jones obsrane rajty

Odpowiedz polub

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

UFC
Strawweight

7,447 komentarzy 17,280 polubień

Naprawdę dobre zestawienie, ale mam wrażenie, że Curtis znów może mieć 300IQ moment i wyłapać na miskę.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

34,404 komentarzy 84,597 polubień

Cieszę się że Almeida ominął naszego Marcina.

Odpowiedz polub

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Championship

26,447 komentarzy 84,713 polubień

Nie no zapasami tego Almeida nie wygra. Moim zdaniem Curtis to weźmie.

Ja coś czuję, że bardzo się zdziwisz.

Odpowiedz polub

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

Bellator
Light Heavyweight

4,707 komentarzy 9,864 polubień

Ja coś czuję, że bardzo się zdziwisz.

Nie będę miał nic przeciwko

Odpowiedz polub