Curtis Blaydes w przeciwieństwie do większości fanów MMA podziękował Derrickowi Lewisowi oraz Francisowi Ngannou za ich mało emocjonującą walkę na UFC 226. Razor wykorzystał fakt, iż ich walka była bardzo nudna, przez co zawodnicy sami wyeliminowali się z kolejki do otrzymania pojedynku o pas mistrzowski.

Dziękuję Derrick oraz Francis za umocnienie mojej pozycji jako pierwszego pretendenta.

Jestem zmęczony tymi wszystkimi zagrywkami, polityką. Najpierw CM Punk, teraz Brock Lesnar. Będę dalej rozwijać się jako zawodnik, aby stać się jeszcze bardziej niebezpiecznym dla rywali. Nie będę tolerował tego WWE-gówna tylko dlatego, że sprowadzą jakichś głupich niedzielnych fanów.

Blaydes w ostatniej walce skończył przed czasem łokciami w parterze bardziej doświadczonego Alistaira Overeema. Jedyną przegraną w UFC zadał mu Francis Ngannou, po którego ciosach lekarz przerwał pojedynek z Curtisem. Poza Reemem pokonał on także m.in. Marka Hunta czy Alexeya Oleinika.

13 KOMENTARZE

 1. Nie wiem czy jest się czym cieszyć jeśli o pas może zawalczyć ewentualnie za 10-12 miesięcy jeśli w ogóle

 2. Curtis na moje oko to przyszły mistrz HW. Jego czas nadchodzi.

  Już raz mu Mandingo zrobił z ryja Pakutinskasowo.

 3. Już raz mu Mandingo zrobił z ryja Pakutinskasowo.

  Nie ma to żadnego znaczenia. Curtis będzie w przyszłości mistrzem.

 4. Już raz mu Mandingo zrobił z ryja Pakutinskasowo.

  Niby tak, jednak było to ponad 2 lata temu i od tego czasu Curtis się mega rozwinął, stał się bardziej kompletnym zawodnikiem a wtedy był jeszcze mocno jednopłaszczyznowy. Predator znowu wydaje się stać w miejscu i dalej polować tylko na jedno mocne pierdolnięcie albo nie pokazuje nic.

 5. Ma sporo racji chłopak, poza tym ma 27 lat więc jak na HW bardzo młody.

  A odnośnie walki Ngannou to Miocic zabrał mu duszę 😉

 6. Na 90% następny pretendent, ale najpierw walka z Volkovem. Chociaż przy takich defensywnych zapasach ruska nie daję mu większych szans

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.