Jan Cuddles Finney (MMA 8-7) będzie przeciwniczką Cristiane Santos (MMA 9-1) w jej drugiej obronie pasa mistrzyni Strikeforce na gali organizacji, 26 czerwca w w San Jose. Prezydent Strikeforce Scott Coker potwierdził to starcie po wczorajszej gali w St. Louis.

Debiutująca w Strikeforce Amerykanka od porażki z Erin Toughill w 2008 roku wygrała cztery pojedynki z rzędu, ale walczyła w kategorii niżej do 135 funtów. Dla Brazylijki będzie to czwarty pojedynek w kalifornijskiej organizacji, wcześniej Cyborg demolowała Hitomi Akano, Ginę Carano i Marloes Coenen.

Walką wieczoru będzie wcześniej już ogłoszony pojedynek Fedora Emelianenko z Fabricio Werdumem. Inne zapowiadane pojedynki to rewanż Scotta Smitha (MMA 17-6) z Cungiem Le (MMA 6-1) oraz starcie Josha Thomsona (MMA 16-3) z ze zwycięskim dzisiaj w nocy Lyle’em Beerbohmem (MMA 14-0). Ten drugi pojedynek zależny jest od zdrowia Beerbohma po walce z Vitorem Ribeiro.

Rozpiska.

Strikeforce potwierdziło też dwie walki na galę w Los Angeles, 16 czerwca. Bobby Lashley (MMA 5-0) zmierzy się z Ronem Sparksem (MMA 5-0), a Marius Zaromskis (MMA 13-4) z panem Cyborgiem Santosem (MMA 17-13).

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.