Choi

Podczas gali UFC 206, która odbędzie się w Toronto, Doo Ho Choi stoczy swoją czwartą walkę dla organizacji UFC. W oktagonie spotka się wówczas z Cubem Swansonem i planuje podtrzymać swój imponujący rekord w organizacji. W rozmowie z mediami Choi powiedział:

Zamierzam wygrać i zamierzam to zrobić w imponującym stylu.

Do tej pory Koreańczyk wszystkie swoje walki dla UFC wygrywał przez nokaut już w pierwszej rundzie starcia.

Choi nie ukrywa, że chciałby zawalczyć w przyszłości o mistrzowski tytuł.

Chciałbym zostać mistrzem, ale bardziej chcę być zawodnikiem, którego ludzie są ciekawi i którego chcą oglądać. Jeśli mógłbym sobie wybrać kolejnego przeciwnika byłby nim Jose Aldo. Jose Aldo ma świetną stójkę, ale ja jestem lepszy w tej płaszczyźnie.

W rozmowie z dziennikarzami Doo Ho Choi został zapytany również o to, czy uważa, że poradziłby sobie z Conorem McGregorem.

Wierzę, że moje ciosy są mocniejsze, wiem jednak, że McGregor ma lepszy zasięg, ale uważam, że byłbym w stanie sobie z tym poradzić.

24 KOMENTARZE

 1. Właściwie jak znowu wygra w spektakularnym stylu (na co liczę) to niech mu dadzą TS-a po walce Aldo vs Max/Pettis.

  Takich zawodników jak Choi ludzie chcą oglądać.

 2. Kurwa mać, jakbym go spotkał w nocy w ciemnej uliczce to bym…… spytał się go "Gdzie chłopczyku zgubiłeś swoich rodziców, pomóc Ci?". A on ma kurwa taki instynkt zabójcy jak mało który zawodnik w tym sporcie.

 3. Kurwa mać, jakbym go spotkał w nocy w ciemnej uliczce to bym…… spytał się go "Gdzie chłopczyku zgubiłeś swoich rodziców, pomóc Ci?". A on ma kurwa taki instynkt zabójcy jak mało który zawodnik w tym sporcie.

  Ponieważ tacy są najgorsi, niepozorni.

 4. Ponieważ tacy są najgorsi, niepozorni.

  Dokładnie. Wygląda taki koleś niepozornie, a okazuje się, że chodzi w Jordanach, kupuje garnki Zeptera, rozkłada dwóch gości naraz jednym ciosem i kosi gruby hajs gdzieś na zachodzie.

  :werdum:

 5. Dokładnie. Wygląda taki koleś niepozornie, a okazuje się, że chodzi w Jordanach, kupuje garnki Zeptera, rozkłada dwóch gości naraz jednym ciosem i kosi gruby hajs gdzieś na zachodzie.

  :werdum:

  No widzisz, the jealousy is strong in this one. Przypomnij mi jak to jest żyć od 1 do 1, bo to było tak dawno w moim życiu, że już zapomniałem.

 6. No widzisz, the jealousy is strong in this one. Przypomnij mi jak to jest żyć od 1 do 1, bo to było tak dawno w moim życiu, że już zapomniałem.

  O, OverPower, jak miło Cię widzieć!

 7. No widzisz, the jealousy is strong in this one. Przypomnij mi jak to jest żyć od 1 do 1, bo to było tak dawno w moim życiu, że już zapomniałem.

  twoja logika jest spierdolona jak twoja glowa. jak ktos sie nie chwali czyms na necie, tzn, ze zyje od 1 do 1…

 8. twoja logika jest spierdolona jak twoja glowa. jak ktos sie nie chwali czyms na necie, tzn, ze zyje od 1 do 1…

  No nie do końca. W Polsce już dawno nie ma klasy średniej, są jakieś jej resztki, jest albo bieda, albo bogaci. Tylko jeżeli chcesz mi odpowiadać, to najpierw się dowiedz co to jest klasa średnia, żebyś nie zaczął gadać głupot. Statystycznie większość ludzi na cohones, to jest bieda. Life is brutal, sorry.

 9. No nie do końca. W Polsce już dawno nie ma klasy średniej, są jakieś jej resztki, jest albo bieda, albo bogaci. Tylko jeżeli chcesz mi odpowiadać, to najpierw się dowiedz co to jest klasa średnia, żebyś nie zaczął gadać głupot. Statystycznie większość ludzi na cohones, to jest bieda. Life is brutal, sorry.

  pokaz mi te statystyki, a pozniej mozemy pogadac. wiem co to jest klasa srednia, ale dla mnie te okreslenia wymyslone przez jakiegos cymbala, zeby zaszufladkowac ludzi sa bez zadnego znaczenia.

 10. No nie do końca. W Polsce już dawno nie ma klasy średniej, są jakieś jej resztki, jest albo bieda, albo bogaci. Tylko jeżeli chcesz mi odpowiadać, to najpierw się dowiedz co to jest klasa średnia, żebyś nie zaczął gadać głupot. Statystycznie większość ludzi na cohones, to jest bieda. Life is brutal, sorry.

  Dobra fajnie, że Ci się dobrze wiedzie i nazywasz ludzi których nie znasz biedakami. Ale nie zaśmiecaj tutaj tematu o Doo Ho Choiu.

 11. Wypierdzielać z tematu o Choiu z pseudotestowironowaniem.

  Choi to mój ulubiony FW po Maxie, aczkolwiek obawiam się, że gość pokroju Bektica może go zajechać zapaśniczo – chociaż materiału podglądowego jest obecnie mało, a w sumie spod Tavaresa, legitnego czarnego w BJJ ładnie wstał.

 12. Wypierdzielać z tematu o Choiu z pseudotestowironowaniem.

  Choi to mój ulubiony FW po Maxie, aczkolwiek obawiam się, że gość pokroju Bektica może go zajechać zapaśniczo – chociaż materiału podglądowego jest obecnie mało, a w sumie spod Tavaresa, legitnego czarnego w BJJ ładnie wstał.

  Stójkę ma rewelacyjną dlatego ze Swansonem wygra. Ciekaw jestem jego parteru, bo za wiele go nie pokazał, ale 'Korean Superboy' ponoć nie wzięło się z nikąd. Gość idzie po pas.

 13. Stójkę ma rewelacyjną dlatego ze Swansonem wygra. Ciekaw jestem jego parteru, bo za wiele go nie pokazał, ale 'Korean Superboy' ponoć nie wzięło się z nikąd. Gość idzie po pas.

  Na pewno póki co w walkach przed UFC świetnie sweepował, a i pod Tavaresem sobie ładnie radził, ale są pod tym kątem groźniejsi ludzie. Najlepiej niech po prostu szybko wszystkich ubija 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.