Cris Cyborg

Od wielu lat uważana za najlepszą zawodniczkę w MMA, Cris „Cyborg” w sobotę w końcu zadebiutowała w UFC. Po pierwszorundowym laniu jakie zafundowała Leslie Smith podczas UFC 198, Brazylijka w wywiadzie po walce nie rzuciła jak oczekiwano wyzwania byłej mistrzyni Rondzie Rousey. Na konferencji prasowej po UFC 198, Cyborg wytłumaczyła czemu nie skorzystała z okazji aby odpowiedzieć w oktagonie UFC na wszystkie zaczepki jakie w jej stronę kierowała w ostatnich latach Rousey:

To był mój moment w oktagonie. Dziś wieczorem był mój czas, to był historyczny moment. Nie wierzyłam, że do tego dojdzie, nie po tym wszystkim co się stało i przez co przeszłam. To dla mnie naprawdę ważny moment. Mówienie o niej teraz, na pewno sprawiłoby, że ludzie będą mówić o takiej walce, że zrobi się szum wokół tego ale pozwolę moim fanom zadecydować z kim powinnam się teraz zmierzyć. Będę gotowa.

https://www.youtube.com/watch?v=gunKkLN7dtc

7 KOMENTARZE

 1. Tak jak rok temu na pytanie Cyborgowa czy Rousey, 95% osób stwierdziłoby że bardziej lubi Amerykankę, tak mam nieodparte wrażenie że z tygodnia na tydzień więcej fanów zdobywa Brazylijka. Robi swoje, brzmi mądrze w wywiadach, potrafi wbić szpilę z klasą, broni się wynikami sportowymi. W porównaniu do Rondy która jest sztuczna, zachowuje się jak totalna idiotka, ma ego większe niż bęben Roya Nelsona, a dodatkowo dostała brutalną lekcję pokory (z której nic się nie nauczyła) od Holly Holm, to Cyborgowa staje się tą pozytywną bohaterką. Ja, jako Benoit w walce obu pań kibicowałbym Brazylijce bo od dłuższego czasu nie trawię Rondy, ale mam nadzieję że do takowej walki nie dojdzie. Nie widzę jakiejkolwiek zawodniczki na świecie która mogłaby zagrozić Christine, nie te umiejętności, a przede wszystkim, nie te warunki fizyczne.

 2. Mimo,ze nie wyglada apetyznie to sympatyczna z niej zawodniczka, duzo szacunku do przeciwniczki w octagonie, ma najlepsze umiejetnosci chyba ze wszystkich kobiet w mma, taka mistrzyni ma sens i to wielki 🙂

 3. Benoit

  Ja, jako Benoit…

  Na a jako kto? Jako kaczka? :joer:

  Szefuńcio też widzę wybrał odpowiednią fotę… Nie idźcie tą drogą!

 4. Na odpowiedź czy jest świetna będziemy musieli poczekać aż wejdzie do klatki z najlepszymi.Poza tym jak facet może walczyć z babami?

 5. kaczka41

  Na a jako kto? Jako kaczka? :joer:

  Chciałem dodać dramaturgii wypowiedzi niczym scenarzysta "Pamiętników z wakacji" 😥

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.