cris justino cyborg

Cris „Cyborg” Justino jest otwarta na to, żeby walczyć jeszcze w MMA. Zapewnia jednak, że z finansowego punktu widzenia mogłaby już zakończyć karierę.

Podczas gali Bellator 300, która odbyła się 7 października, Cris Justino stanęła do obrony pasa mistrzowskiego wagi piórkowej przeciwko Cat Zingano. Brazylijka poradziła sobie z rywalką już w pierwszej rundzie kończąc starcie przez techniczny nokaut. Po wykupieniu organizacji Bellator przez markę PFL Kayla Harrison, mistrzyni PFL, zapowiedziała, że chciałaby zmierzyć się z Brazylijką. Justino w audycji The MMA Outsiders przyznała, że jest otwarta na dalsze walki, ale nie chce, żeby ktoś jej coś narzucał.

Z finansowego punktu widzenia jestem na takim etapie życia, że mogłabym odejść na emeryturę. Jeśli te dwie organizacje chcą robić duże walki, to możemy je robić, ale na końcu mojej kariery nikt poza mną nie będzie moim szefem.

Cris „Cyborg” Justino w zawodowym MMA walczy od roku 2005. Brazylijka ma na swoim koncie 27 wygranych. Od siedmiu pojedynków pozostaje niepokonana. Ostatni raz przegrała w roku 2018. Została pobita wówczas przez Amandę Nunes w oktagonie UFC. Po odejściu z UFC Cris Justino zaczęła walczyć dla Bellatora.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,937 komentarzy 2,994 polubień

Cris „Cyborg” Justino jest otwarta na to, żeby walczyć jeszcze w MMA. Zapewnia jednak, że z finansowego punktu widzenia mogłaby już zakończyć karierę. Podczas gali Bellator 300, która odbyła się 7 października, Cris Justino stanęła do obrony pasa mistrzowskiego wagi piórkowej przeciwko Cat Zingano. Brazylijka poradziła sobie z rywalką już w pierwszej rundzie kończąc starcie […]

Odpowiedz polub

click to expand...