Esther Lin / MMAFighting.com
Esther Lin / MMAFighting.com

Pojedynek Cristiane Justino i Leslie Smith nie potrwał zbyt długo. Brazylijka już w pierwszej rundzie trafiła Amerykankę mocnym prawym sierpowym, który posłał Smith na deski. „Cyborg” dokończyła dzieła, uderzając kilka razy Leslie w parterze.

Cristiane „Cyborg” Justino (MMA 15-1) jest uważana przez wielu za najbardziej niebezpieczną zawodniczkę występująca w MMA. Debiut Brazylijki w największej organizacji na świecie, UFC, był oczekiwany przez fanów tego sportu z całego świata. Ostatnia przegrana walka Justino odbyła się w 2005 roku. Od tamtej pory Brazylijka demolowała swoje rywalki, wygrywając aż 13 razy przez nokaut. Był to drugi pojedynek zawodniczki w tym roku.

Leslie Smith (MMA 8-6) jest doświadczoną zawodniczką, która walczyła w wielu organizacjach, min. Bellator FC, Invicta czy teraz UFC. Najbardziej charakterystycznym momentem jej kariery, była kontuzja ucha w oktagonie, do której doszło w walce z Jessicą Eye. Był to jej drugi pojedynek w 2016 roku, w swoim poprzednim starciu, zawodniczka zdołała pokonać Rin Nakai.

Pełne wyniki UFC 198 po kliknięciu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.