Jedna z najbardziej dominujących zawodniczek w historii MMA, Cris Cyborg, postanowiła zrezygnować z tytułu mistrzowskiego Invicta FC, aby zostać mistrzynią największej organizacji na świecie, UFC. Brazylijka swoją decyzję ogłosiła na swoim profilu YouTube.

Teraz chciałaby ona zawalczyć z aktualną posiadaczką pasa mistrzowskiego, Holenderką Germaine de Randamie. Brazylijka za potencjalny termin pojedynku podaje UFC 214 w Anaheim.

De Randamie (8-3 MMA) pokonała w walce mistrzowskiej Holly Holm po kontrowersyjnej decyzji sędziów. Sam przebieg pojedynku nie był atrakcyjny dla fanów, którzy jak najszybciej chcieli zapomnieć o tym starciu. Germaine po walce wyznała, że będzie musiała przejść operację ręki, co sprawia, że nie wróci ona raczej szybko do oktagonu. Holenderka stwierdziła też, że chętnie da rewanż Holly Holm, co oczywiście nie spodobało się Cris Cyborg.

Niedawno pojawiła się informacja na temat pojedynku Holly Holm z debiutantką w UFC, Koreanką Ji Yeon Kim, jednakże jej menadżer stwierdził, że nadal poczekają oni na ofertę walki rewanżowej z Germaine de Randamie.

 

1 KOMENTARZ

  1. dwie paskudy będą walczyć o pas, kto na to będzie chciał patrzeć?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.