Brazylijka Cris Cyborg znowu ma problemy ze swoim pracodawcą, organizacją UFC. Aktualna mistrzyni kategorii piórkowej nie może dogadać się w sprawie kontraktu na walkę z Holly Holm. Jak powiadomiła na swoim Twitterze, federacja chce zapłacić jej za taki pojedynek mniej, niż za poprzednie starcie z Tonyą Evinger.

Moje spotkanie z UFC w przyszłym tygodniu zostało anulowane. Chcą mi zapłacić mniej za walkę z Holly Holm, niż za pojedynek z Tonyą Evinger.

W przeszłości Cris miała problemy m.in. z Daną White, prezydentem organizacji, który obrażał ją w wielu wywiadach w przeszłości. Teraz Brazylijka chciałaby walki z byłą mistrzynią kategorii koguciej, jednakże jak widać UFC nie może dogadać się z zawodniczką.

3 KOMENTARZE

  1. Przeciez to jest dalszy ciag negocjacji z jej strony, nie skumaliscie? Cyborg obsrala zbroje przed Holm? Lol

  2. To był dobry ruch ze strony UFC podpisanie Cyborgowej, dla których mam wrażenie nie jest kimś super ważnym, a mogłaby być spokojnie kluczową postacią każdej innej organizacji.  Bo po 1 jakąś tam rozpoznawalność ma (głównie po zwycięstwie nad Carano), po 2 łatwo jest promować taką widowiskową maszynę, aż sprawdziłem ostatnią walkę, którą wygrała przez decyzję stoczyła 9lat temu! Z UFC na pewno się dogadają jak tylko trzeba będzie obstawić ME albo co-ME jakiejś brazylijskiej gali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.