Cory Sandhagen nie potrafi zrozumieć podejścia Seana O’Malleya, który w przeszłości krytykował „Sandmana” za zaakceptowanie walki z Umarem Nurmagomedovem. Sandhagen odpowiedział na słowa O’Malleya, którego podejście do kariery w UFC znacznie się różni.

Sandhagen to czołowy zawodnik kategorii koguciej UFC, który w ten weekend miał zmierzyć się z Umarem Nurmagomedovem, ale kuzyn byłego mistrza, Khabiba Nurmagomedova, wypadł przez kontuzję i teraz zastąpił go Rob Font. W przeszłości inny czołowy koguci, Sean O’Malley, krytykował podejście Cory’ego Sandhagena – „Sugar” wierzył, że z biznesowego punktu widzenia nie powinien on akceptować walki z niebezpiecznym Nurmagomedovem, który jest plasowany na 11. miejscu w rankingu kategorii koguciej UFC. W rozmowie z SHAK MMA, Sandhagen odpowiedział na słowa O’Malleya.

Są rzeczy, do których podejście Seana O’Malleya jest bardzo słabe. Gada o tym, żeby bić się z najgorszymi rywalami za największe wypłaty. Wszyscy mówią o decyzjach biznesowych. Ja nie potrafię zrozumieć takiego myślenia. Dla mnie to jest oznaka słabości i tego typu myślenie zniszczy ten sport, to moja opinia.

Powinieneś zawsze chcieć bić się z najlepszymi rywalami. Jeśli chcesz być mistrzem to tak właśnie działamy. Nie widzę tego jako biznes… Zarabiam teraz dobre pieniądze, jest dobrze. Dla mnie chciwość i myślenie tylko biznesem jest słabe. Nie uważam, że powinienem gloryfikować tego typu zachowania, walk z najgorszymi za największą kasę. Dla mnie to oznaka mentalnej słabości.

Sandhagen w następnej walce zmierzy się w walce wieczoru gali UFC w Nashville w ten weekend z Robem Fontem. „Sandman” zapowiada, że chce zawalczyć o pas mistrzowski największej organizacji MMA na świecie po potencjalnej wygranej z Fontem. O największe trofeum w MMA zmierzy się właśnie Sean O’Malley. Na UFC 292 w Bostonie, 20 sierpnia tego roku „Sugar” zawalczy z Aljamainem Sterlingiem. Obecnie O’Malley to numer 2. rankingu kategorii koguciej największej organizacji MMA na świecie, a Sandhagen zajmuje 4. miejsce w tym zestawieniu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,789 komentarzy 2,741 polubień

Cory Sandhagen nie potrafi zrozumieć podejścia Seana O’Malleya, który w przeszłości krytykował „Sandmana” za zaakceptowanie walki z Umarem Nurmagomedovem. Sandhagen odpowiedział na słowa O’Malleya, którego podejście do kariery w UFC znacznie się różni. Sandhagen to czołowy zawodnik kategorii koguciej UFC, który w ten weekend miał zmierzyć się z Umarem Nurmagomedovem, ale kuzyn byłego mistrza, Khabiba […]

Odpowiedz polub

click to expand...