Nowe walki:

2 października na gali Total Combat dojdzie do walki uczestnika TUF 7 Jesse’ego Taylora z weteranem UFC Drew Fickettem (MMA 35-6). Jesse Taylor został zwolniony z UFC z powodu problemów z alkoholem, parę miesięcy później dostał drugą szansę od UFC ale po przegranej walce z finalistą TUF 7, CB Dolloweyem Dana White definitywnie zrezygnował z jego usług.

8 listopada na gali EliteXC dojdzie do walki weterana UFC Yvesa Edwardsa (MMA 34-14-1) z Brazylijczykiem Fabricio Camoesem (MMA 9-4). Edwards w rozmowie z  MMAjunkie.com potwierdził tą walkę.

10 grudnia na gali UFC Fight Night 16: UFC Fights for the Troops, wracający po porażce z Justinem Buchholzem na UFC 86, Corey Hill (MMA 2-1) zmierzy się z Dale’em Harttem (MMA 5-0)

Nowe umowy:

Nową umowę na 4 walki dostał zawodnik z Kanady Jason Macdonald.  Jason w tym roku wygrał dwa razy w UFC pokonując Jasona Lamberta oraz Joe Doerksena, przegrał tylko jeden raz po dobrej walce z Demianem Maią na UFC 87. MacDonald mimo że nie ma jeszcze podpisanej umowy na kolejną walkę spekuluje że jego przeciwnikiem może być Michael Bisping lub Alessio Sakara.

Karo Parisyan jest kolejnym szczęśliwcem z nowym kontraktem od UFC. Jego soczysta umowa przewiduje aż 8 walk Karo dla UFC, ale znając praktyki tej organizacji może spokojnie zostać skrócona do 0 w przypadku kolejnych napadów strachu Parisyana. Sam Karo wydaje się być mega szczęśliwy z powodu nowej umowy bo mówi:

Kocham UFC. Kocham Danę White’a, Lorenzo Ferritę, to są jedni z najlepszych ludzi jakich kiedykolwiek spotkałem. Nie wchodzę nikomu w dupę… Jestem z nimi szczęśliwy, jestem szczęśliwy z UFC….

Nowe nabytki

EliteXC zatrudniło trzech nowych zawodników. Pierwszy z nich Jason Volpe (MMA 4-1) ma na swoim koncie zwycięstwa nad Aaronem Barnardem, Dave’em Loganem, Dustinem Dickersonem, oraz Lino Santoro. Jedyna jego porażka pochodzi z rąk Jarida Bussemakersa.

Drugim nabytkiem jest trenujący w Ronin MMA, Nick Denis (MMA 6-0).

Ostatni z trójki nowych zawodników to mistrz wagi cieżkiej organizacji King of the Cage Canada Tim Hague (MMA 8-1). Tim posiada na swoim koncie zwycięstwa nad weteranem UFC Shermanem Pendergarstem, wiecznym rezerwowym Rubenem Villarealem oraz Jaredem Kilkennym


1 KOMENTARZ

  1. Karo „Kocham Dane White’a”..oczywistym jest fakt, iż nie kąsa się dłoni która Cię karmi 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.