Film z przymrużeniem oka;) Grę można zamówić u naszego partnera, Muve.pl.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

18 KOMENTARZE

 1. Mam pierwsza czesc UFC na xboxone i Conor jest prawie identyczny jak w realu a tutaj widze zupelnie nie podobny do siebie chociarz tatuaze sie zgadzaja tez tak wam sie wydaje czy mam paranoje?

 2. TrueStoryMMA

  Mam pierwsza czesc UFC na xboxone i Conor jest prawie identyczny jak w realu a tutaj widze zupelnie nie podobny do siebie chociarz tatuaze sie zgadzaja tez tak wam sie wydaje czy mam paranoje?

  Przed napisaniem komentarza, mógłbyś CHOCIAŻ raz zerknąć do słownika 😉

 3. Lubię te programy O'Brien'a – jest się z czego pośmiać zawsze 🙂 Co do samej gry to uważam, że to zwyczajny skok na kase. Ani nie ma przeskoku graficznego jakiegoś wyraźnego względem poprzedniej odsłony EA Sports UFC, gameplay też wydaje się na pierwszy rzut oka niemalże taki sam a co za tym idzie – animacje niemalże identyczne. Ciekawi mnie tylko czy cardio spada równie beznadziejnie szybko co u poprzednika bo jeśli tak to mamy po prostu w zasadzie tę samą grę wydaną po prawie dwóch latach z mniejszą ilością bug'ów (zapewne), z większą ilością zawodników (plus fanty w postaci Ruttena, Tyson'a i Sakuraby) i z rudym na okładce… Wiedźminowi to nawet sznurówek nie mogą panowie z EA Sports zasznurować 😉

 4. Deadpool_89

  Lubię te programy O'Brien'a – jest się z czego pośmiać zawsze 🙂 Co do samej gry to uważam, że to zwyczajny skok na kase. Ani nie ma przeskoku graficznego jakiegoś wyraźnego względem poprzedniej odsłony EA Sports UFC, gameplay też wydaje się na pierwszy rzut oka niemalże taki sam a co za tym idzie – animacje niemalże identyczne. Ciekawi mnie tylko czy cardio spada równie beznadziejnie szybko co u poprzednika bo jeśli tak to mamy po prostu w zasadzie tę samą grę wydaną po prawie dwóch latach z mniejszą ilością bug'ów (zapewne), z większą ilością zawodników (plus fanty w postaci Ruttena, Tyson'a i Sakuraby) i z rudym na okładce… Wiedźminowi to nawet sznurówek nie mogą panowie z EA Sports zasznurować 😉

  W UFC grałem, w UFC 2 jeszcze nie – ale po gameplayach odnoszę podobne wrażenie – to sama gra, mniejsze bugi, więcej zawodników i chyba jakiś nowy tryb kariery. W samej grze dużych różnic nie widzę – wszystko szybko, zbyt łatwo robi się 10 obrotówek pod rząd itp. Niedługo będę miał możliwość pogrania, więc powiem więcej. A nie, jest jedna różnica – Rudemu podczas porszania się, ruszają się włosy! W pierwszej odsłonie na to uwagi nie zwróciłem.

 5. Trzyha

  wyniki konkursu mialy być 10, a dzis jest 12

  10. mieliśmy wybrać, a więc do 10. można było uczestniczyć. Spokojnie, jak opublikujemy wyniki to na pewno zobaczysz.

 6. Jakub Bijan

  10. mieliśmy wybrać, a więc do 10. można było uczestniczyć. Spokojnie, jak opublikujemy wyniki to na pewno zobaczysz.

  Ale będą one opublikowane przed premiera gry?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.