https://www.youtube.com/watch?v=iedoTgGI7cg

Conor McGregor opowiada o wczorajszym spotkaniu z Daną White i Lorenzo Fertittą.

29 KOMENTARZE

 1. Tak jest, dzień bez newsa o królu (pół ironia dla niektórych cichociemnych) dniem straconym!

 2. Mowa ciała nie kłamie, coś mi się zdaje, że Conor został troszkę utemperowany na tym spotkaniu.

 3. No cóż, tak jak moi przedmówcy zauważyli, mowa ciała, udawany śmiech i bijąca niepewność siebie wskazują, że Conor wziął z połykiem i Mr. Fertitta przyjął go spowrotem pod swoje skrzydła.

 4. Niech mu zadadza powazne pytania. Na przyklad dlaczego przestraszyl sie Diaza nie pojawiajac sie konferencji tlumaczac to brakiem czasu na treningi po czym przylatuje tydzien/dwa pozniej i udziela wywiadow. Albo dlaczego dwa razy odklepal w jednej walce i czy nie uwaza sie za hipokryte wytykajac Josemu Aldo niedotrzymywanie slow samemu klamiac? Mozna go tez zapytac czy jest swiadomy, ze jego popularnosc i slawa nie idzie w parze z jego umiejetnosciami i czy generalnie nie jest mu z tego powodu smutno, lol.

 5. Teraz już mówi, że jego miejsce jest "in the middle" a nie, że jest na równi z Daną i Lrenzo 😉

 6. Chyba zawsze będzie mnie śmieszyło to, że o biznesie wypowiada się człowiek który jeszcze niedawno stał grzecznie w kolejce po zasiłek. I z jakiegoś powodu jestem przekonany, że po kilku latach wróci pod skrzydła opiekuńczej Mateczki Pomocy Socjalnej.

 7. Orest

  No cóż, tak jak moi przedmówcy zauważyli, mowa ciała, udawany śmiech i bijąca niepewność siebie wskazują, że Conor wziął z połykiem i Mr. Fertitta przyjął go spowrotem pod swoje skrzydła.

  I przed każdym twitem ma się meldować w centrum dowodzenia.

 8. lemmy

  I przed każdym twitem ma się meldować w centrum dowodzenia.

  To na pewno, widać, że go Mr Fertitta wykastrował na tym spotkaniu, aż żal patrzeć na chłopa.

 9. Voy

  Mozna go tez zapytac czy jest swiadomy, ze jego popularnosc i slawa nie idzie w parze z jego umiejetnosciami i czy generalnie nie jest mu z tego powodu smutno

  Na pewno jest mu smutno z tego powodu, musi być.
  [​IMG]

 10. Tak się dzieje, gdy do akcji wkracza Lorenzo "don't fuck with me" Fertitta. Od razu widać, jak zszedł z tonu przynajmniej o trzy poziomy

 11. Jak to dobrze, że jest cohones. Po jednominutowym wywiadzie rozłożyli gościa na czynniki pierwsze i nawet zaplanowano mu powrót na social. Amazing.

 12. Melduję się!
  "We are doing beautiful things" – co za gej…
  jakby to powiedział Marsellus Wallace – pewnie przyszli do cioty z obcęgami i palnikiem po czym zrobili mu w dupie wielką schizmę
  :fck:

 13. Deadpool_89

  co za gej…

  Podoba mi się Twoja poprawność polityczna. Widzę, ze pracujesz nad sobą.

 14. Wybacz mi ale jakoś nie mogłem się powstrzymać. Wiem, że miałem poprzestać dissować tego sukinkota ale niewyobrażalnie to trudne szczególnie jak się z ciekawości odpali z nim wywiad i ogląda się tę jego nieszczerą, fałszywą i zakłamaną morde. A określenie "poprawność polityczna" nie ima się zupełnie conorka.

 15. Deadpool_89

  Wybacz mi ale jakoś nie mogłem się powstrzymać. Wiem, że miałem poprzestać dissować tego sukinkota ale niewyobrażalnie to trudne szczególnie jak się z ciekawości odpali z nim wywiad i ogląda się tę jego nieszczerą, fałszywą i zakłamaną morde.

  Conor wszedł ci do głowy. 😎

 16. Deadpool_89

  Podobnie jak Francis…:lol: no i chimichanga

  Myślałem że chimichanga to jakaś Chińska dupa wpisałem w google, a to żarcie :facepalm:
  😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.