Conor McGregor

Conor McGregor to zawodnik, który lubi skupiać na sobie uwagę mediów i pasjonatów MMA. Potrafi również przyciągać tłumy na swoje walki. Na Facebooku ma już blisko 8 milionów fanów. Na Instagramie obserwuje go ponad 30 milionów osób, a na Twitterze jego poczynania śledzi ponad 7 milionów ludzi.

Conor postanowił podziękować osobom interesującym się MMA i śledzącym zmagania zawodników w klatkach. Opublikował na Twitterze zdjęcie z gali UFC w Gdańsku i napisał:

Tuż przed tym jak zająłem swoje miejsce na gali UFC w Polsce ciesząc się atmosferą tłumu. Kilka walk przed tym jak mój kolega z maty wyszedł do klatki. Uwielbiam ten sport i zaangażowanie fanów. Pamiętajcie, że bez was, fanów, żaden z nas nie miałby pracy, którą teraz wykonuje. Uwielbiam was i dziękuję.

Podczas gali UFC w Gdańsku, Conor pojawił się, aby wspierać swojego kolegę, Artema Lobova. Irlandczyk nie był na hali podczas całej gali, jednak gdy w niej się już pojawił, wzbudził ogromny entuzjazm wśród kibiców. Niestety bardzo głośne wsparcie swojego kolegi z maty nie przyniosło oczekiwanego rezultatu – Lobov przegrał walkę z Andre Filim.

50 KOMENTARZE

 1. W tym momencie Conor zrobił dla promocji Polski wiecej niż Polska Fundacja Narodowa i inne twory polityczne:conorsalute:

 2. Zrobcie osobna strone z Conurem lub osobny dział dla waszego bożka

  wincyj bitki by sie przydalo – moze jakies migawki z treningow tych prospektow co wywiad robiliscie?

 3. Byłem, widziałem, potwierdzam. Jak Rudy ze świtą wjechał na halę, to się zagotowało.

  Tez potwierdzam. Ogien w chuj byl. Przyznaje ze podniecilem sie mocno- moge to porownac do momentu gdy 1 raz zobaczylem za malolata cipke na wlasne oczy:beer: ja juz wiedzialem ze Rudy bedzie bo na parkingu widzialem jego morde jak wygladal z wielkiego Hammera/limuzyny…

 4. Zrobcie osobna strone z Conurem lub osobny dział dla waszego bożka

  wincyj bitki by sie przydalo – moze jakies migawki z treningow tych prospektow co wywiad robiliscie?

  Wstawaj zesrałeś się.

 5. Jebany wyczuł, że na Cohones akop zaczyna mieć większą popularność od niego i cyk, jeden post i znów na pierwszym miejscu :razz:enn:

 6. Jak Conor wjechał to większość olała odbywającą się wtedy walkę i lecieli jak by sam Jezus zszedł na ziemie pooglądać UFC.

  Pozdro dla tych którzy padli ofiarą samolotu który musiał zawrócić do Krakowa i niezapomniane kurwa 10h spóźnienia,czego się dla gali nie robi…

 7. Jak Conor wjechał to większość olała odbywającą się wtedy walkę i lecieli jak by sam Jezus zszedł na ziemie pooglądać UFC.

  Pozdro dla tych którzy padli ofiarą samolotu który musiał zawrócić do Krakowa i niezapomniane kurwa 10h spóźnienia,czego się dla gali nie robi…

  A on nie wjechał podczas walki  Alveya albo Salima? Tak mi się kojarzy, a mimo że zazwyczaj olewem jakieś gwiazdy sportu i nie spuszczam się nad nimi, tak jego wejście było siedem tysięcy razy ciekawsze niz obie te walki,które miały tak chujowy przebieg że do dzisiaj śnią mi się koszmary.

 8. Tez potwierdzam. Ogien w chuj byl. Przyznaje ze podniecilem sie mocno- moge to porownac do momentu gdy 1 raz zobaczylem za malolata cipke na wlasne oczy:beer: ja juz wiedzialem ze Rudy bedzie bo na parkingu widzialem jego morde jak wygladal z wielkiego Hammera/limuzyny…

  No i wtedy ponownie zobaczyłeś cipkę na własne oczy. :goldi:

 9. A on nie wjechał podczas walki  Alveya albo Salima? Tak mi się kojarzy, a mimo że zazwyczaj olewem jakieś gwiazdy sportu i nie spuszczam się nad nimi, tak jego wejście było siedem tysięcy razy ciekawsze niz obie te walki,które miały tak chujowy przebieg że do dzisiaj śnią mi się koszmary.

  Nie pamiętam bo jak wszedł to sam przestałem oglądać walkę :razz:utinlaugh:

 10. A on nie wjechał podczas walki  Alveya albo Salima? Tak mi się kojarzy, a mimo że zazwyczaj olewem jakieś gwiazdy sportu i nie spuszczam się nad nimi, tak jego wejście było siedem tysięcy razy ciekawsze niz obie te walki,które miały tak chujowy przebieg że do dzisiaj śnią mi się koszmary.

  Ostatnia runda Salima chyba się zaczynała.

 11. Elegancko było na hali mega podjara, aż sam zdjęcie zrobiłem Królowi.

  Chyba ze starówki robiłeś fotę 😆

 12. Fajnie, że się wtedy pojawił. Karta walk z tego co pamiętam była całkiem spoko bo ME to był Till-Cerrone, ale obecność (nawet krótka) McGregora na pewno dodała większych emocji.

 13. Kurwa walczył akurat Polak, ale chuj tam, rudy celebryta wszedł na hale to wszyscy się posrali ze szczęścia…

 14. Jak wjechał to akurat stałem w kolejce po te dwuprocentowe siki i zapiekankę, ale słychać było wrzawę, po czym dziewczyna mi smsa wysłała, że krul przyszedł. Potem oczywiście nadrobiłem.

  :conorsalute:

 15. Elegancko było na hali mega podjara, aż sam zdjęcie zrobiłem Królowi.

  :beczka:

  Wyjątkowej jakości fotka. Mogłeś wrzucić do tematu "Dobre i ciekawe zdjęcia".

 16. Elegancko było na hali mega podjara, aż sam zdjęcie zrobiłem Królowi.

  :beczka:

  Z podniecenia drżenie rąk było nie do opanowania

 17. Jak wszedł krul to wszyscy w domu przed telewizorem oszaleli,  to bylo tak jak by Conur siedział z nami w salonie i oglądał walki.  Niezapomniany wieczór,  Conur klasa

 18. Jak wszedł krul to wszyscy w domu przed telewizorem oszaleli,  to bylo tak jak by Conur siedział z nami w salonie i oglądał walki.  Niezapomniany wieczór,  Conur klasa

 19. Conor Conorem ale , szkoda, że jak wchodził to kibice olali Salima  który,  był w klatce.

  Najbardziej walkę to olał sam Salim. Przecież  mimo że tam walczył Polak to walka była tak okrutnie nudna, że ciężko się to oglądało.

 20. Faktycznie zobaczenie Conora to to samo co zobaczenie cipki. Zero różnicy :razz:ociesznymirek:

  No gość kurwa tak grubo popłynął, że ja pierdole :DC::DC:

  edit: dobra dopiero zobaczyłem kto to napisał, wszystko już jasne :DC::DC::DC:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.