Conor

Zdjęcie dnia od Conora McGregora z podpisem:

Moje rachunki są opłacone. Zarobiłem już pieniądze. Całe MMA jest u mych stóp. #TwójRuch

7 KOMENTARZE

  1. kurdupel myśli że wszystko się wokół niego kręci. UFC bez niego na pewno sobie poradzi a na jego miejsce czeka w kolejce kilku innych dobrych zawodników. w przyrodzie nic nie ginie;-)

  2. Ciekawa sytuacja. Na niekorzyść McGregora przemawia to, że UFC ma wielu znanych, dochodowych zawodników do wyboru (po części dzięki Mcgregorowi), natomiast McGregor ma do wyboru tylko jedną dochodową organizację. Szantaż z pójściem do bellatora nie zadziała na ufc.

  3. UFc było i bedzie bez Conora beda kolejne gwiazdy conor dał im dużo i tego niezabierze nie chce dać wiecej trudno ufc straci wiele wiecej jeżeli mu ulegnie stracą wizerunek szacunek ludzie przestaną ich traktować poważnie i bedzie miało opinie sprzedajnej dziwki ufc a conor znowu dostanie wpierdol raz drugi albo złapie poważny uraz i tyle nie opłaca im sie ulegac z długoterminowej perspektywy a conor co on moze gdzie pójdzie do ksw równie dobrze ufc moze blokować mu karierę jak sie im podoba do tego conor daje im ciagle preteksty ze mogą sie go pozbyć w każdej chwili zreszta mówimy p gościu który dostał wpierdol w ostatniej walce wiec juz wiecej pokazuje na tych konferencjach bo poza pajacowaniem jako zawodnik mną gowno sobą reprezentuje mocna stójkka przeciwko mniejszym zawodnikom i zero parteru szybciej sie skończy ta kariera jeżeli sie skupi na walkach niż by sie żaka robieniem show bo jako zawodnik nie udowodnił zamalo jak na to jak jest o nim głośno wszystko dzięki promocji nawet pasa nie obronił ….

  4. Ten Conor to patałach. Dostanie bęcki drugi raz o mu sie odechce tworzyć wielkich teorii spiskowych w rudej bani…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.