Conor McGregor jest znany ze swojej lojalności i wygląda na to, że nic się w tej kwestii nie zmieni przed jedną z największych walk w historii sportów walki.

Trener stójkowy McGregora Owen Roddy w programie MMA Hour wyjawił, kto stanie w narożniku jego podopiecznego przed walką bokserską z Floydem Mayweatherem Juniorem. Nazwiska są znane fanom MMA: główny trener Conora John Kavanagh, wspomniany Roddy, zawodnik UFC i długoletni sparingpartner Artem Lobov i jeszcze jedna osoba.

„Na ten moment to będę ja, John, prawdopodobnie Artem i ktoś czwarty” – powiedział Roddy. „Oczywiście będzie też musiał mieć swojego cutmana i innych gości do pomocy. To jeszcze jest do ustalenia. Ale definitywnie, na chwilę obecną, będę tam ja, John i Artem”.

Warto odnotować, że żadna z tych osób nie ma większego doświadczenia w przygotowaniach do walk bokserskich. Roddy, mimo to, jest optymistą w kwestii szans Conora na zwycięstwo. Trener szkolący stójkę Conora od 13 lat twierdzi, że cały sztab ma już plan na zbliżającą się walkę.

„Wierzymy, że jego ciosy dojdą do celu” – stwierdził Roddy. „Mamy opracowaną taktykę i uważam, że Conor jest w stanie wcielić ją w życie. Jeśli do zrobi, możecie spodziewać się niespodzianki”.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.