MMAFighting.com

Trener Conora McGregora, John Kavanagh napisał artykuł dla portalu The42, w którym wspomina walkę swojego podopiecznego z Floydem Mayweatherem, wskazuje możliwego rywala i mówi o dacie potencjalnego powrotu. Fani, którzy oczekiwali, że „Notorious” jeszcze w tym roku przekroczy próg oktagonu UFC, mogą poczuć się zawiedzeni. Najważniejsze cytaty poniżej:

Jeśli chodzi o to, co dalej, aktualnie wzięliśmy sobie trochę wolnego po tych bardzo wyczerpujących kilku miesiącach. Conor jest na Ibizie, gdzie poleciał na ślub kolegi; ja przebywam na Florydzie z narzeczoną Orlagh i – póki co – nie patrzymy daleko w przyszłość.

Powiedziałem dawno temu, że trylogia z Nate’em Diazem w wadze lekkiej jest tym, co osobiście najbardziej chciałbym zobaczyć. To wciąż czeka na rozwiązanie.

Chociaż Conor jest mistrzem, wiem, że niedługo odbędzie się walka o tymczasowy pas mistrzowski między Tonym Fergusonem a Kevinem Lee. Będę zupełnie szczery – dopiero niedawno dowiedziałem się o istnieniu Kevina.

Realistycznie patrząc, ciężko spodziewać się kolejnej walki przed końcem tego roku. Nawet, gdy ta przerwa się skończy, jeszcze sporo czasu minie, zanim wprowadzimy planowane ulepszenia w naszym obozie treningowym. Marnie widzę szanse na kolejny pojedynek w 2017 roku.

Ale znów, znając Conora, mogę dostać dzisiaj sms’a mówiącego zupełnie co innego. Ciężko przewidzieć jego ruchy, co jest jednym z wielu powodów, dla których on jest tak fascynujący.

 

1 KOMENTARZ

  1. 'Bede aktywnym mistrzem' Ta, chyba na instagramku.Co za hipokryta i klamca. Rudy i jego pazie przebijaja fawele.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.