Trener Kavanagh o emeryturze McGregora

Wieloletni trener Conora McGregora, John Kavanagh w kilku słowach skomentował domniemaną emeryturę byłego mistrza UFC zamieszczając na Instagramie wspólne zdjęcie sprzed kilku lat:

To było nie tak dawno temu, ale wydaje się jakby wydarzyło się w innym życiu. Dwóch kumpli (1 z podejrzaną wargą) podróżujący najtańszymi środkami transportu po całym świecie, próbując spełnić swoje marzenia. Nie wiem, co przyniesie przyszłość, ale wiem że dzięki Conorowi zrobiłem więcej rzeczy w ciągu ostatnich 5 lat, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałem, że będę w stanie zrobić w ciągu całego swojego życia #wdzięczny

Wpis został natychmiast skomentowany przez McGregora który podziękował trenerowi za wspólną podróż:

McGregor który tydzień temu przeszedł na sportową emeryturę, dalej pozostaje w treningu. W ostatnich dniach widziano go na sparingach w klubie bokserskim w Miami.

Nie wiadomo co dalej z karierą Irlandczyka. Nieoficjalnie mówiło się jakiś czas temu o trzecim starciu z Natem Diazem do jakiego miałoby dojść w lipcu tego roku ale podobno organizacja UFC nie chciała ponownie ryzykować organizowania walki z „niepewnym” Diazem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.