Dana White w rozmowie z Brianem Stannem i Danielem Cormierem tłumaczy jaka jest aktualna sytuacja Conora McGregora w UFC.

16 KOMENTARZE

 1. CZyli tak jak wczoraj pisałem Conor chciał sie skupić na treniingu i poprawic skille a nie latac tu i tam

 2. Ha, teraz już nie tylko hajsik się liczy. To dzięki tym konfom i sesjom tyle zarobił, więc niech teraz nie marudzi, bo sam się tym szczycił. Powrót syna marnotrawnego? Takiego Conora chętnie bym oglądał, zgaszonego i dążącego do najwyższych celów ale sportowych, a nie aktorskich by jak najwięcej hajsu zgarnąc. Teraz już ma hajs, fury, nazwisko, może się skupić stricte na sporcie.

 3. Im więcej się pojawia informacji, tym bardziej śmierdzi mi to ustawką w chuj. Doskonale spisany scenariusz, aktorzy też zacni, teraz realizują go punkt po punkcie. Siedli Dana z Conorem, napili się whisky, dogadali sprawę – 1. Conor wrzuca tweeta, 2. Jego pachoły zarzekają się, że tak, pojechał w Bieszczady z łzami w oczach, 3. Dana "rozbity emocjonalnie" wypowiada się, że Conor przegł pałkę i go wykurwia z UFC 200, 4. Conor jednak zawrócił się w PKSie zmierzającym w Bieszczady i powrócił jak feniks, bla bla bla bla bla, resztę widzimy teraz. W efekcie Conor zawalczy z Diazem na UFC 200, a promocja będzie jeszcze większa.

 4. Z tego całego zamieszania wynika, że Danuta i Rudy rozmawiają ze sobą przez FB i media.Naprawdę myślą że ktoś uwierzy w te bajeczkę? Największa organizacja MMA na świecie obracająca milionami dolarów, raczej nie mogła by se pozwolić na taką dezorganizacje.Już nawet w KSW takich cyrków nie było.

 5. maras

  Im więcej się pojawia informacji, tym bardziej śmierdzi mi to ustawką w chuj. Doskonale spisany scenariusz, aktorzy też zacni, teraz realizują go punkt po punkcie. Siedli Dana z Conorem, napili się whisky, dogadali sprawę – 1. Conor wrzuca tweeta, 2. Jego pachoły zarzekają się, że tak, pojechał w Bieszczady z łzami w oczach, 3. Dana "rozbity emocjonalnie" wypowiada się, że Conor przegł pałkę i go wykurwia z UFC 200, 4. Conor jednak zawrócił się w PKSie zmierzającym w Bieszczady i powrócił jak feniks, bla bla bla bla bla, resztę widzimy teraz. W efekcie Conor zawalczy z Diazem na UFC 200, a promocja będzie jeszcze większa.

  Dokładnie. Tym bardziej, że dotychczasowy model promocji i gadki na konfie nie robiły by wrażenia na nikim prócz 13latków.

 6. Arlovski

  Dokładnie. Tym bardziej, że dotychczasowy model promocji i gadki na konfie nie robiły by wrażenia na nikim prócz 13latków.

  Ja mam 15 lat, odwal się! :boystop:

 7. Haha, panowie, ustawka jak chuj. Zrobili nas w konia i tyle, podwoili hajs który spłynie za tą gale i tyle w temacie, mistrzostwo marketingu

 8. jak dla mnie to wszystko jest ustawione przez góre UFC i Conora. dzięki takiemu jednemu posunięciu nie dość, że promocja gali poszła o wiele lepiej niż jakby Conor miał 100x cisnąć się z Diazem w kilku miastach. generalnie to dzięki temu rzeczywiście będzie miał czas na trening i udowodnili, że mogą wypromować galę kilkoma tweetami i nikogo nie obrażając 😮 generalnie to zauważcie, że już nikt nie mówi o UFC 200 jako gali ze słabą rozpiską i, że spodziewali się więcej tylko o walce Conora z Diazem czy się na pewno odbędzie 🙂 mistrzostwo marketingowe i nie szablonowe zagranie na jubileuszową gale

 9. Zwykła gra marketingowa,nic poza tym,bo niby co miało oznaczać "I did decided to retire young"? Retire to retire,na ch** drążyć temat? xd Czuję,że przez tą zagrywkę wpływy z ppv dwukrotnie wzrosną. W końcu będzie walczyć gość,którego miało już nie być.

 10. gra marketingowa ,liczę na soczyste KO na Conorze ze strony Diaza  na UFC 200

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.