fea9f4f0-4532-11e4-a042-997f6bd064d1_dana

Prezydent UFC w programie „The Dan Patrick Show” zdradził, że mimo drobnych problemów z McGregorem w ostatnich tygodniach, relacje mistrza wagi piórkowej z UFC są świetne i niedługo dojdzie do spotkania na którym zadecydują o kolejnej walce Irlandczyka:

„Conor i ja codziennie rozmawiamy” – powiedział White. „Jesteśmy umówieni na obiad w przyszłym tygodniu. Nasze relacje są wspaniałe. Mamy zamiar zostawić drobne problemy za nami i ruszyć mocno do przodu. Wszystko między nami jest ok.”

Prowadzący program zasugerował, że na UFC 202 dojdzie do rewanżu McGregora z Diazem na co prezydent odpowiedział „to brzmi jak świetny pomysł”:

McGregor jest gotowy walczyć na UFC 200. Ludzie go kochają bo on kocha walczyć. Zmierzy się z każdym przeciwnikiem, nie zależnie od miejsca i czasu walki. Ryzykuje na maksa. Jego walki są ekscytujące i dobre, wszystko co do nich prowadzi również. McGregor jest gotowy do walki.

14 KOMENTARZE

 1. defthomas

  Conor i ja codziennie rozmawiamy" – powiedział White. "Jesteśmy umówieni na obiad w przyszłym tygodniu. Nasze relacje są wspaniałe. Mamy zamiar zostawić drobne problemy za nami i ruszyć mocno do przodu. Wszystko między nami jest ok.

  Tylko mi to brzmi jak jakieś wywody kochanków?

 2. Ukartowany scenariusz który na samym końcu ma zapewnić jeszcze większe liczny, nic nowego.

 3. Kacper

  Ukartowany scenariusz który na samym końcu ma zapewnić jeszcze większe liczny, nic nowego.

  to mi sie podoba, fan Conora, ktory mysli logicznie, masz u mnie lika :beer::OK:

 4. Ostatnio jeszcze mówił, że długo ze sobą nie rozmawiali i mają normalne stosunki. A teraz rozmawiają codziennie i są prawie jak przyjaciele? Oj Dana Dana, przyszła pora na zdementora. To co, wskoczy jeszcze na UFC 200?

 5. Na UFC 200 jest jeszcze miejsce na jakąś walkę, więc czekają pewnie aż z Rudym dojdą do ładu i go tam wcisną.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.