conormoney

W swoim pierwszym wywiadzie po otrzymaniu kary ze strony NSAC za incydent dotyczący rzucania butelkami na konferencji prasowej, Conor McGregor wypowiedział się na temat otrzymanej grzywny oraz swoich przyszłych startach w USA.

Mam na to wyje*ane. Stało się. Powodzenia z uzyskaniem ode mnie tej kwoty.

McGregor podczas posiedzenia NSAC miał kontakt z komisją przez telefon. Początkowo zaoferowali mu oni 25 tysięcy dolarów kary oraz 25 godzin pewnego rodzaju prac społecznych, jednakże ostatecznie Irlandczyk ma zapłacić 5% zarobionej kwoty, czyli 150 tysięcy dolarów oraz aż 50 godzin prac.

Mistrz kategorii piórkowej w następnej walce podejmie innego mistrza UFC, Eddiego Alvareza. Pojedynek odbędzie się na UFC 205 w Nowym Jorku. Jak przyznał sam Conor, nie ma on zamiaru wrócić do Nevady.

Nie widzę Nevady w swojej przyszłości. Mówię jak jest. Jestem wolnym człowiekiem, mogę robić co chcę… Wszystko będzie dobrze. Nowy Jork, Nowy Jork… Myślę, że to będzie odpowiednie miejsce dla mnie.

Jeśli McGregor naprawdę przestanie walczyć w Las Vegas, komisja będzie mogła żałować swojej decyzji. Pojedynki Irlandczyka z Jose Aldo, Natem Diazem czy Chadem Mendesem były jednymi z najlepiej sprzedawanych gal MMA w tym mieście. Łącznie z samych biletów Nevada zarobiła na tych wydarzeniach ponad 33 miliony dolarów.

 

82 KOMENTARZE

 1. Nie bedzie na wypozyczenie kilku samochodow zeby sie pochwalic na instagramku tym jego niby ogromnym bogactwem. Przeciez to dla niego jak na waciki, a skomle jak mala ruda dziwka.

 2. Jak przegra z Alvarezem to już ma wymówkę, powie, że nie mógł się skupić na przygotowaniach, bo straszne NSAC chciało od niego haracz w wysokości kilku monet z jego kufra.

 3. Charles Bronson

  Chcieliście wydymać Conora, to teraz Conor wydymał was.

  No, pewnie poczuli się strasznie wydymani.:DC:

 4. Ciekaw jestem co po tym oświadczeniu McGregora komisja zrobi z Diazem. Są w takiej sytuacji, że teraz nie ważne co zrobią będzie źle. Jak zażądają 5% tak jak dali McGregorowi, to z zarobionych 2 mln Diaza znowu powstanie duża kwota (sto tysięcy) i będzie fala krytyki. Jak dadzą mniej, to również będzie fala krytyki, że ulegają presji, albo traktują nie równo obu zawodników. Jestem strasznie ciekawe co się stanie.

 5. Pietagoras

  No, pewnie poczuli się strasznie wydymani.:DC:

  Byli łapczywi i w konsekwencji nie wyciągną tyle co wcześniej za gale w Las Vegas z udziałem Conora

 6. nie lubię kurdupla ale tu ma racje. milioner czy bidak nikt nie lubi być okradany. za te butelki jakaś kara mu się należała ale na pewno nie tak kurewsko wysoka.

 7. NSAC: Jest tu jakiś cwaniak?Artem: Ja nie jestem żaden cwaniak.Conor: A ja jestem cwaniak i wypierdalać.NSAC: No to pan piątaka, a cwaniak 5%.

 8. OverPower

  Ciekaw jestem co po tym oświadczeniu McGregora komisja zrobi z Diazem. Są w takiej sytuacji, że teraz nie ważne co zrobią będzie źle. Jak zażądają 5% tak jak dali McGregorowi, to z zarobionych 2 mln Diaza znowu powstanie duża kwota (sto tysięcy) i będzie fala krytyki. Jak dadzą mniej, to również będzie fala krytyki, że ulegają presji, albo traktują nie równo obu zawodników. Jestem strasznie ciekawe co się stanie.

  Na 99% dadzą mu więcej. Pamiętajmy, że to on sprowokował całą sytuację, pierwszy rzucając butelką. Gdzieś czytałem, że tak to zostało odebrane.

 9. Ja pierdolę co teraz będzie!
  Vegas zniknie z powodu bankructwa, zamkną kasyna, a Fertitta będzie jeździł autobusami z cyganami i grał na akordeonie z tej biedy!!!!!!!!!

  Nevada na pewno i juz wysyła do Conora bombonierki i wielkiego pluszowego misia w ramach przeprosin.

 10. palcem po mapie przesuwając, jakieś dwa stany w prawo od nevady natrafimy na teksas.
  tam jest taka drużyna grająca w lidze nba- dallas mavericks, której właścicielem jest marc cuban.
  pan cuban nie jest grzecznym facetem, czasem coś chlapnie, za co często obrywa.
  za każdym razem, gdy włodarze ligi nakładają na pana cubana jakąś finansową karę on ją opłaca z uśmiechem.
  następnie równowartość nałożonej kary wpłaca na cele charytatywne- bo jak sam wspomina- stać go….
  pan cuban odkąd jest właścicielem dallas mavericks na konto ligi karnie wpłacił w sumie już grubo ponad milion .
  dla mnie to jest gość i uważam, że pan mcgregor błądzi swoją postawą.

 11. OverPower

  Jak dadzą mniej

  Nie powinien dostać żadnej kary, Rudy jest rudym i musi odpokutować 😆

 12. Przy Cubanie McGregor to biedak, nie oszukujmy się. On posiada i obraca MILIARDAMI, a Conor to sportowiec z niszowej, słabo opłacanej dyscypliny na dorobku. Cuban trolluje wszelakie komisje na własny sposób, McGregor na swój. W sumie nie wiem o co ten hałas. Nevada nie chce, żeby McGregor był McGregorem na ich terenie, McGregor już nie chce tam walczyć i jeździć. Więc chyba obie strony zadowolone, nie?

 13. blazini

  Przy Cubanie McGregor to biedak, nie oszukujmy się. On posiada i obraca MILIARDAMI, a Conor to sportowiec z niszowej, słabo opłacanej dyscypliny na dorobku. Cuban trolluje wszelakie komisje na własny sposób, McGregor na swój. W sumie nie wiem o co ten hałas. Nevada nie chce, żeby McGregor był McGregorem na ich terenie, McGregor już nie chce tam walczyć i jeździć. Więc chyba obie strony zadowolone, nie?

  Jak nie zapłaci to raczej nigdzie nie będzie walczył, patrz Nick Diaz.

 14. mat

  Jak nie zapłaci to raczej nigdzie nie będzie walczył, patrz Nick Diaz.

  Diaz nie może walczyć w Nevadzie, tak mi się wydaje. Ani walczyć ani być w szatniach zawodników przed ich walkami.

 15. Gienek

  Diaz nie może walczyć w Nevadzie, tak mi się wydaje. Ani walczyć ani być w szatniach zawodników przed ich walkami.

  Teoretycznie tak, praktycznie jesli zawiesi Cie Nevada to nie walczysz wcale.

 16. Swoją drogą kontekst tej całej historii jest trochę okrojony, a wyjaśnienia Rudego szersze. Powiedział, że zadzwonił na tą rozprawę, żeby nie było, że ich olewa, że przeprosił za ten niecny występek, nie uciekał od kary, nie zwalał winy na Diaza czy kogokolwiek innego. I że nie spodziewał się takiej kary, bo nie traktował tego nawet jako poważne "wykroczenie". I że chciał im i ich pracy oddać szacunek, a oni się odwdzięczyli tym, że mu podnieśli karę x 10 niż planowana. A jak go spytali o Diaza, czy powinien zapłacić więcej czy mniej, to powiedział, że życzy mu, żeby nie musiał płacić żadnej kary, bo te kary są nie fair wobec całej społeczności zawodników. To nie jest tak, że broni tylko swoje cztery litery. I w sumie racja, bo jak komisja zaczęłaby tak szastać karami dla fajterów, bokserów itd., to faktycznie mogłaby na tym długofalowo więcej stracić niż zyskać. Więc Rudy może zrobił przysługę wszystkim sportom walki. Zresztą wszystkie te kary, to amerykańskie udawania, jest tak podszyte hipokryzją, że rzygać się chce. Las Vegas miasto grzechu, narkotyków, hazardu i wielkich imprez, a oni udają obrońców Świętej Panienki w Częstochowie.

 17. Niech komisja skontaktuje się z KSW po poradę w jaki sposób ściągnąć taką należność. Mają doświadczenie w egzekucji wyższych kwot.

 18. baju

  McGregor podczas posiedzenia NSAC miał kontakt z komisją przez telefon. Początkowo zaoferowali mu oni 25 tysięcy dolarów kary oraz 25 godzin pewnego rodzaju prac społecznych, jednakże ostatecznie Irlandczyk ma zapłacić 5% zarobionej kwoty, czyli 150 tysięcy dolarów oraz aż 50 godzin prac.

  Kurwa….nie myślałem, że kiedykolwiek to powiem ale Brawo Conor! Banda leśnych dziadków zadzwoniła do niego myśląc, że będzie się przed nimi kajać a on im pewnie jeszcze nawrzucał chujów. Teraz nie będą mieli ani hajsu z kary ani z gali z Conorem…

 19. Bardzo dobrze. Obojętnie czy Conor ma miliardy na koncie, czy tylko te 150.000$ – kara (a raczej jej wysokość) jest niepoważna i nie powinien jej płacić.
  Najwyżej odbiorą mu możliwość występów w Nevadzie. O jejku 🙂

 20. blazini

  Swoją drogą kontekst tej całej historii jest trochę okrojony, a wyjaśnienia Rudego szersze. Powiedział, że zadzwonił na tą rozprawę, żeby nie było, że ich olewa, że przeprosił za ten niecny występek, nie uciekał od kary, nie zwalał winy na Diaza czy kogokolwiek innego. I że nie spodziewał się takiej kary, bo nie traktował tego nawet jako poważne "wykroczenie". I że chciał im i ich pracy oddać szacunek, a oni się odwdzięczyli tym, że mu podnieśli karę x 10 niż planowana.

  A jak go spytali o Diaza, czy powinien zapłacić więcej czy mniej, to powiedział, że życzy mu, żeby nie musiał płacić żadnej kary, bo te kary są nie fair wobec całej społeczności zawodników. To nie jest tak, że broni tylko swoje cztery litery.

  I w sumie racja, bo jak komisja zaczęłaby tak szastać karami dla fajterów, bokserów itd., to faktycznie mogłaby na tym długofalowo więcej stracić niż zyskać. Więc Rudy może zrobił przysługę wszystkim sportom walki. Zresztą wszystkie te kary, to amerykańskie udawania, jest tak podszyte hipokryzją, że rzygać się chce. Las Vegas miasto grzechu, narkotyków, hazardu i wielkich imprez, a oni udają obrońców Świętej Panienki w Częstochowie.

  Dobrze napisane.

 21. Bardzo dobrze zrobił. Może to coś nauczy (jak stracą $$ na braku Conora w Nevadzie) tych przygłupów z komisji i następnym razem nie będą tak ochoczo karali zawodników, bo ich kary to przesada.

 22. Charles Bronson

  Chcieliście wydymać Conora, to teraz Conor wydymał was.

  Zakładzik, że nikogo Conor nie wydymał i i tak zawalczy w Nevadzie? A żeby to zrobic, bedzie musial zaplacic kare 🙂

 23. Charles Bronson

  Chcieliście wydymać Conora, to teraz Conor wydymał was.

  Zakładzik, że nikogo Conor nie wydymał i i tak zawalczy w Nevadzie? A żeby to zrobic, bedzie musial zaplacic kare 🙂

 24. blazini

  Swoją drogą kontekst tej całej historii jest trochę okrojony, a wyjaśnienia Rudego szersze. Powiedział, że zadzwonił na tą rozprawę, żeby nie było, że ich olewa, że przeprosił za ten niecny występek, nie uciekał od kary, nie zwalał winy na Diaza czy kogokolwiek innego. I że nie spodziewał się takiej kary, bo nie traktował tego nawet jako poważne "wykroczenie". I że chciał im i ich pracy oddać szacunek, a oni się odwdzięczyli tym, że mu podnieśli karę x 10 niż planowana.

  A jak go spytali o Diaza, czy powinien zapłacić więcej czy mniej, to powiedział, że życzy mu, żeby nie musiał płacić żadnej kary, bo te kary są nie fair wobec całej społeczności zawodników. To nie jest tak, że broni tylko swoje cztery litery.

  I w sumie racja, bo jak komisja zaczęłaby tak szastać karami dla fajterów, bokserów itd., to faktycznie mogłaby na tym długofalowo więcej stracić niż zyskać. Więc Rudy może zrobił przysługę wszystkim sportom walki. Zresztą wszystkie te kary, to amerykańskie udawania, jest tak podszyte hipokryzją, że rzygać się chce. Las Vegas miasto grzechu, narkotyków, hazardu i wielkich imprez, a oni udają obrońców Świętej Panienki w Częstochowie.

  Rzucisz link? Tłumaczył to w tym Q&A ostatnim na yt? Wypowiedź naprawdę mega, ogarnąłbym całość.

 25. blazini

  Swoją drogą kontekst tej całej historii jest trochę okrojony, a wyjaśnienia Rudego szersze. Powiedział, że zadzwonił na tą rozprawę, żeby nie było, że ich olewa, że przeprosił za ten niecny występek, nie uciekał od kary, nie zwalał winy na Diaza czy kogokolwiek innego. I że nie spodziewał się takiej kary, bo nie traktował tego nawet jako poważne "wykroczenie". I że chciał im i ich pracy oddać szacunek, a oni się odwdzięczyli tym, że mu podnieśli karę x 10 niż planowana.

  A jak go spytali o Diaza, czy powinien zapłacić więcej czy mniej, to powiedział, że życzy mu, żeby nie musiał płacić żadnej kary, bo te kary są nie fair wobec całej społeczności zawodników. To nie jest tak, że broni tylko swoje cztery litery.

  I w sumie racja, bo jak komisja zaczęłaby tak szastać karami dla fajterów, bokserów itd., to faktycznie mogłaby na tym długofalowo więcej stracić niż zyskać. Więc Rudy może zrobił przysługę wszystkim sportom walki. Zresztą wszystkie te kary, to amerykańskie udawania, jest tak podszyte hipokryzją, że rzygać się chce. Las Vegas miasto grzechu, narkotyków, hazardu i wielkich imprez, a oni udają obrońców Świętej Panienki w Częstochowie.

  Rzucisz link? Tłumaczył to w tym Q&A ostatnim na yt? Wypowiedź naprawdę mega, ogarnąłbym całość.

 26. Co jest Rudy nie stac cie? Przeciez ty sie ponoc podcierasz takimi zalosnymi kwotami

 27. Booba

  Co jest Rudy nie stac cie? Przeciez ty sie ponoc podcierasz takimi zalosnymi kwotami

  No to jak? Ma im wysłać obesrane pieniądze? Chyba, aż tak im nie zależy, tylko poczekają na czyste.

 28. Booba

  Co jest Rudy nie stac cie? Przeciez ty sie ponoc podcierasz takimi zalosnymi kwotami

  No to jak? Ma im wysłać obesrane pieniądze? Chyba, aż tak im nie zależy, tylko poczekają na czyste.

 29. Po raz pierwszy zgadzam się z tym typem. Trzeba mieć nieźle zryty beret, żeby za rzucenie butelką chcieć wyłudzić takie pieniądze. Mam nadzieję, że Conor dotrzyma słowa i nie spęka, nawet jeśli będą go szantażowali brakiem gal w USA. Facet zdaje sobie doskonale sprawę, że dziś to on sprzedaje gale UFC. Jak nie w USA to zrobi to w Ameryce Południowej, Europie czy nawet w Azji i Australii.

 30. Po raz pierwszy zgadzam się z tym typem. Trzeba mieć nieźle zryty beret, żeby za rzucenie butelką chcieć wyłudzić takie pieniądze. Mam nadzieję, że Conor dotrzyma słowa i nie spęka, nawet jeśli będą go szantażowali brakiem gal w USA. Facet zdaje sobie doskonale sprawę, że dziś to on sprzedaje gale UFC. Jak nie w USA to zrobi to w Ameryce Południowej, Europie czy nawet w Azji i Australii.

 31. tesla

  z urzędnikami nie wygrasz

  I o to właśnie im chodzi. Aby rządzić zniewoloną masą, która nie wierzy w swoją siłę.

 32. tesla

  z urzędnikami nie wygrasz

  I o to właśnie im chodzi. Aby rządzić zniewoloną masą, która nie wierzy w swoją siłę.

 33. Co za prosty kołek z tego Connora – prawdziwy "mistrz – wzór dla młodzieży"….

 34. Podobno pewna polska federacja chce wykupić dług od NSAC i samemu zająć się egzekucją. A tak na poważnie to dopóki Conor nie zawalczy w Nevadzie to nie ściągną tego. Ale UFC wymusi na Conorze walki w Newadzie.

 35. Podobno pewna polska federacja chce wykupić dług od NSAC i samemu zająć się egzekucją. A tak na poważnie to dopóki Conor nie zawalczy w Nevadzie to nie ściągną tego. Ale UFC wymusi na Conorze walki w Newadzie.

 36. MuraS

  Podobno pewna polska federacja chce wykupić dług od NSAC i samemu zająć się egzekucją. A tak na poważnie to dopóki Conor nie zawalczy w Nevadzie to nie ściągną tego. Ale UFC wymusi na Conorze walki w Newadzie.

  Jak narazie nie moge nic wymusic na Conorze. Jestem ciekawy czy uda im sie z tym pasem o ile pokona Alvareza

 37. MuraS

  Podobno pewna polska federacja chce wykupić dług od NSAC i samemu zająć się egzekucją. A tak na poważnie to dopóki Conor nie zawalczy w Nevadzie to nie ściągną tego. Ale UFC wymusi na Conorze walki w Newadzie.

  Jak narazie nie moge nic wymusic na Conorze. Jestem ciekawy czy uda im sie z tym pasem o ile pokona Alvareza

 38. MuraS

  Podobno pewna polska federacja chce wykupić dług od NSAC i samemu zająć się egzekucją. A tak na poważnie to dopóki Conor nie zawalczy w Nevadzie to nie ściągną tego. Ale UFC wymusi na Conorze walki w Newadzie.

  Nie muszą go zmuszać, mogą to zapłacić sami jak zajdzie potrzeba:mamed:

 39. MuraS

  Podobno pewna polska federacja chce wykupić dług od NSAC i samemu zająć się egzekucją. A tak na poważnie to dopóki Conor nie zawalczy w Nevadzie to nie ściągną tego. Ale UFC wymusi na Conorze walki w Newadzie.

  Nie muszą go zmuszać, mogą to zapłacić sami jak zajdzie potrzeba:mamed:

 40. Ciekaw komu tak naprawdę ta włoska mafia sprzedała ufc, innej? czy lamusom.Po rozmowie z Ferritą Conor był układny i zbastowany. Teraz czuje sie super pewny. Żeby sie nie zdziwił że trafił pod skrzydła NWO.Sekciarze zgwałcą go w szatańskim rytuale a póxniej pranie mózgu i będa mieli kogośx pokroju LADY GAGi. Conor zacznie pozować do zdjęc z dłoniami złożonymi w piramidę itp

 41. Ciekaw komu tak naprawdę ta włoska mafia sprzedała ufc, innej? czy lamusom.Po rozmowie z Ferritą Conor był układny i zbastowany. Teraz czuje sie super pewny. Żeby sie nie zdziwił że trafił pod skrzydła NWO.Sekciarze zgwałcą go w szatańskim rytuale a póxniej pranie mózgu i będa mieli kogośx pokroju LADY GAGi. Conor zacznie pozować do zdjęc z dłoniami złożonymi w piramidę itp

 42. "Łącznie z samych biletów Nevada zarobiła na tych wydarzeniach ponad 33 miliony dolarów"Nevada czy UFC ? Bo to drobna różnica…"Jeśli McGregor naprawdę przestanie walczyć w Las Vegas, komisja będzie mogła żałować swojej decyzji"A co ich to obchodzi ? Oni też dostają % z ppv ? Dali po łapach conorowi; czy może być coś bardziej satysfakcjonującego na ich stanowisku ? 😀

 43. Kto to jest ten ciemny koleszka obok Connora na zdjeciu?jakas raperzyna?duzo memow ostatnio z nim widze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.