Prezydent UFC potwierdził informacje dotyczące prawdopodobnie kolejnego rywala największej gwiazdy organizacji, Conora McGregora. Dana White po konferencji prasowej promującej UFC 234 porozmawiał z mediami na temat aktualnej sytuacji obu zawodników.

Chciałbym żeby Conor zawalczył latem.

Tych dwóch gości chce ze sobą walczyć, zasłużyli na to. Kowboj walczył z każdym, kogo mu daliśmy. Teraz pokonał młodego killera jak Hernandez. Był underdogiem i wygrał w świetnym stylu. Conor też nie wybrzydza w przeciwnikach. Jeśli ta dwójka chce się ze sobą zmierzyć, jestem chętny na takie zestawienie.

Najpopularniejszy zawodnik MMA na świecie Conor McGregor nie walczył od czasu dotkliwej przegranej z Khabibem Nurmagomedovem w październiku ubiegłego roku na gali UFC 229. Wcześniej zmienił formułę walki przegrywając w boksie przed czasem z legendą tego sportu Floydem Mayweatherem. Ostatnią wygraną w UFC zaliczył zaś w listopadzie 2016 roku kiedy znokautował w walce o pas, mistrza wagi lekkiej Eddiego Alvareza.

Cerrone (35-11 MMA, 22-8 UFC) na gali UFC on ESPN+ 1 zaliczył jeden z najlepszych występów w swojej karierze, demolując w drugiej rundzie walki młodego Alexandra Hernandeza (10-2 MMA, 2-1 UFC).

23 KOMENTARZE

  1. Do tej walki musi dojść, jeśli Kowboj nie pojdzie w parter to szykuje się dobra bitka, chyba ze conor pojdzie w parter jak z diazem w pierwszej walce :waldeklaugh:

  2. Tak jak już pisałem…nikt nie chciał tej walki tak bardzo dla kasy jak teraz Cerrone.

    To byłby piękny widok jakby Cerrone przetrwał najgorszą pierwszą runde a potem dojechał go ale..moim zdaniem nie ten level.

  3. A ja cały czas mam wrażenie, że akurat Kowboj to dobry rywal dla Conora. Myślę, że stylistycznie Cerrone będzie leżał całkiem nieźle McGregor'owi… no ale pożyjemy, zobaczymy

  4. Na cohones wszyscy wkurwieni a to tylko Kowboj napisał na swoich mediach społecznościowych, przecież nikt z UFC tego nie potwierdził.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.