Fani UFC, którzy zamierzają wykupić subskrypcję PPV gali z udziałem Conora McGregora i Floyda Mayweathera, będą musieli wyłożyć parę dolarów więcej niż zwykle.

Transmisja z super walki w Las Vegas będzie przygotowywana przez Mayweather Promotions i telewizję Showtime, a nie UFC, więc widzowie będą musieli zapłacić więcej od zwyczajowych 60 dolarów, które Ultimate Fighting Championship pobiera za transmisję w jakości HD.

O ile więcej? Niemal dwukrotnie, jeśli szacunki Dany White’a są prawidłowe.

„Spodziewam się, że ceny będą podobne do tych z walki z Pacquiao” – powiedział mediom prezydent UFC w środę. „To jest super walka”.

Podczas gdy zwykła subskrypcja PPV UFC kosztuje 50 dolarów  i 60 za jakość HD, pojedynek Mayweather-Pacquiao sprzedawano odpowiednio za 90 i 100 dolarów.

Mała jest szansa na to, że Mayweather vs. McGregor będzie kosztowało mniej. Nie wykluczone, że koszt PPV przekroczy 100 dolarów, czyli – w przeliczeniu na naszą walutę – niemal 400 zł. Fani z Polski muszą więc liczyć na to, że któraś z dużych telewizji wykupi prawa do transmisji, w przeciwnym razie będą musieli sięgnąć głęboko do kieszeni.

Warto odnotować, że podwyższona cena PPV nie przełożyła się na słabą sprzedaż subskrypcji. Galę z udziałem Mayweathera i Pacquiao wykupiono w liczbie 4,4 miliona subskrypcji.

2 KOMENTARZE

  1. Jose Aldo na tym zdjęciu wygląda na ostro wysuszonego 😛 Schodzi wagę niżej?

  2. Nikt nic nie będzie musiał kupowac szanowna redakcjo. Tak jak Polsat wykupił transmisję do May – Pac, gdy transmitowała to Showtime tak i tym razem będzie. Wystarczy wstać o 5 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.