Mimo że wielu ekspertów ocenia szanse Conora McGregora w boju z Floydem Mayweatherem na bliskie zeru, znajdują się też tacy, którzy typują Irlandczyka do zwycięstwa. Samo w sobie nie jest to złe, ale gdy w grę wchodzą realne pieniądze, sprawa robi się poważna.

Niedawno na łamach MMARocks.pl informowaliśmy o tym, że mistrz wagi lekkiej UFC, przed czekającą go walką bokserską, jest ogromnym underdogiem u bukmacherów. Wysoki kurs na zwycięstwo McGregora może kusić – zwłaszcza tych, którzy po ostatnich konferencjach prasowych uwierzyli w to, że Irlandczyk jest w stanie sprawić niespodziankę. Ale czy jego szanse są na tyle duże, że warto zaryzykować na zwycięstwo Conora 150 tysięcy dolarów?

Możliwość pomnożenia stawki przez pięć niewątpliwie jest kusząca – dla jednego z amerykańskich typerów na tyle, że zdecydował się zawierzyć w umiejętności „Notoriousa” i postawił na jego zwycięstwo, w przeliczeniu na naszą walutę, ponad pół miliona złotych.

https://twitter.com/Bookieinsiders/status/889883668537384960

Na stronie naszego sponsora, portalu LVbet.pl, kurs na wygraną Irlandczyka wynosi 5.20. Jeśli jest wśród was chętny do zaryzykowania choćby małej kwoty, ma możliwość postawienia kuponu tutaj.

Najgłośniejsza w tym roku walka bokserska odbędzie się 26 sierpnia w MGM Grand w Las Vegas.

1 KOMENTARZ

  1. Ja uważam, że takie newsy są wyssane z palca i są puszczane w świat tylko po to, aby sprawić żeby emocje przed walką rosły i ludzie uwierzyli, że Conor naprawdę może wygrać. A nawet jeśli ktoś naprawdę tyle postawił, to żadem bukmacher nie wypłaci takiej wygranej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.