Od walki bokserskiej Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem minęły niemal dwa miesiące, ale skonfliktowany z Irlandczykiem Paulie Malignaggi wciąż domaga się z nim pojedynku.

Malignaggi, który był sparingpartnerem McGregora w przygotowaniach do starcia z Mayweatherem, był niezadowolony ze zdjęć i materiałów wideo publikowanych w mediach społecznościowych Irlandczyka. „Magic Man” uważa, że został w nich przedstawiony w złym świetle i od tego czasu były mistrz bokserski domaga się potyczki z „Notoriousem”.

Paulie niedawno wyjawił, że jego doradca Al Haymon, spotkał się z prezydentem UFC Daną Whitem, by rozpocząć negocjacje w sprawie walki:

29-letni McGregor został zastopowany ciosami w 10. rundzie pojedynku z Mayweatherem. Irlandczyk prawdopodobnie po tym starciu będzie bronić tytułu mistrza wagi lekkiej UFC. Mimo że Malignaggi robi, co może, by sprowadzić Conora z powrotem na ring bokserski, bardziej realne jest to, że Irlandczyk w kolejnej potyczce pojawi się w oktagonie na przeciw tymczasowego mistrza Tony’ego Fergusona.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.