Conor McGregor

The NotoriousConor McGregor wrzucił na swoje media społecznościowe kolejną dawkę materiałów z treningu. Tym razem fani mogą spojrzeć, jak McGregor szlifuje swoje umiejętności bokserskie.

Conor McGregor szykuje formę na powrót do oktagonu UFC w przyszłym roku. Po wszystkich zawiłościach z planowaną walką z Michaelem Chandlerem po wyemitowaniu wspólnego sezonu programu The Ultimate Fighter, całej noweli z programem antydopingowym USADA, prowadzącej do usunięcia USADY z UFC, a także w związku z jubileuszową galą UFC 300 na horyzoncie – Irlandczyk ma sporo do udowodnienia.

W rzeczy samej więc „The Notorious” wziął się do roboty. Efekty treningów byłego podwójnego mistrza UFC oraz niekwestionowanie największej gwiazdy tego sportu możemy zobaczyć na jego mediach społecznościowych:

Niedzielny trening z zespołem, inspirujące!

Podwójne ciosy tylną ręką.

Powrót Conora McGregora wydawał się najbardziej logiczny w związku z kwietniową, jubileuszową galą UFC 300. Ostatnio jednak trener Irlandczyka, John Kavanagh, zdradził, że federacja planuje przesunąć termin jego powrotu z kwietnia na lipiec, potencjalnie planując równie dużą galę w tym czasie. Fanom McGregora pozostaje – jak to mają już w zwyczaju – czekać.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.