Georges St-Pierre powrócił do MMA po czteroletniej przerwie, zdobył pas wagi średniej, szybko go zwakował i zapowiedział kolejną przerwę z powodów zdrowotnych.

Część fanów oczekiwała, że po pokonaniu Michaela Bispinga, GSP wróci do dawnej kategorii wagowej (półśredniej), ale nic nie jest przesądzone. Kanadyjczyk jeszcze niedawno był za taką opcją, ale teraz najważniejszy jest dla niego powrót do zdrowia.

Swoją teorią na temat ostatnich poczynań popularnego Kanadyjczyka ma aktualny mistrz dywizji półśredniej, Tyron Woodley. Według niego, GSP dąży do walk za wielkie pieniądze, a takie może mu teraz przynieść tylko pojedynek z Conorem McGregorem.

„Do tej pory zdobył dwa tytuły w dwóch różnych kategoriach wagowych” – powiedział „T-Wood” o GSP podczas rozmowy z MMAFighting. „Dorobił się fortuny na Mieszanych Sztukach Walki. Nie musi niczego udowadniać. Czy ma dla niego sens walka z wymagającym, bardzo mocno bijącym, szybkim i eksplozywnym gościem, który ma najlepszą obronę przed obaleniami w historii naszego sportu? Wątpię. To ja jestem tym gościem. Ja jestem na szczycie, on miał swój czas i myślę, że nie chce ze mną walczyć”.

„Uważam, że walka z Conorem jest tym, co mogło by go przyciągnąć z powrotem” – kontynuował Woodley. „Mniejszy przeciwnik, z jednym mocnym ciosem, lewą ręką, której mógłby się spodziewać i na to przygotować. Obalenia wychodziłyby mu łatwiutko. Ponadto na walce z Conorem McGregorem mógłby zarobić pieprzoną kupę kasy. Na takim pojedynku mu zależy”.

Wciąż nie wiemy, co dalej z Conorem McGregorem. 29-letni celebryta nie walczył w MMA od kilkunastu miesięcy. Latem stoczył bokserski pojedynek z Floydem Mayweatherem Juniorem i od tego czasu skupia się przede wszystkim na wydawaniu potężnych pieniędzy, jakie zarobił na tym starciu.

22 KOMENTARZE

 1. Irytujący jest Woodley…Myśli, że taka prowokująca gadka działa jak w gimnazjum-"nie podpuszczam cię, ale tego nie zrobisz". Serio myśli,że takim pierdoleniem że rzekomo ktoś się go boi albo że ktoś ma takie i takie luki zmusi kogoś do walki? Sorry stary, jesteś najmniej ekscytującym mistrzem do oglądania, na Twoich dwóch ostatnich walkach usnąłem, swoją eksplozywność i siłę ciosu pokazałeś w walce z Plecakiem więc naprawdę skup się na wyleczeniu barku bo w półśredniej jest dużo chętnych i masz od kogo zebrać wpierdol. Tak koleś zabiega o walki z Conorem i GSP, a żaden i tak z nim nie zawalczy, z czym do ludzi….?

 2. Czy ma dla niego sens walka z wymagającym, bardzo mocno bijącym, szybkim i eksplozywnym gościem, który ma najlepszą obronę przed obaleniami w historii naszego sportu? Wątpię. To ja jestem tym gościem. Ja jestem na szczycie, on miał swój czas i myślę, że nie chce ze mną walczyć"

  Samochwała w kącie stała :siara:

 3. w[/SIZE]oodley, post: 1910456, member: 4772"]Czy ma dla niego sens walka z wymagającym, bardzo mocno bijącym, szybkim i eksplozywnym gościem, który ma najlepszą obronę przed obaleniami w historii naszego sportu? Wątpię. To ja jestem tym gościem.

  woodley czy tobie się do reszty sufit na łeb spierdolił? Gdzie ty pokazałeś takie coś? Jesteś tak chujowy, że hajs na ppv z twoją galą żydzą nawet fani Demetriousa Johnsona. Nie wycieraj sobie mordy GSP, bo kurwa nie dosięgasz nawet zrogowaciałego naskórka na jego pięcie. Nawet Matt Serra był lepszym mistrzem półśredniej od ciebie, roszczeniowcu zajebany.

 4. Mam nadzieję, że Usman i Till są ulepieni z dobrej gliny bo już mam dość Tajrona, zwłaszcza po tym co ostatnio pierdolił u Rogana.

 5. Za każdym razem jak już wszyscy myślą, że bardziej mu na mózg siąść nie może, że już bardziej nie da się go nie lubić, a pogarda sięgnęła szczytu, on udowadnia że się mylą. Prawdziwy mistrz tyron woodley.

 6. Ból dupy czy nie. Ma rację. George Saint Pussy nigdy by do walki z Woodleyem nie wyszedł, bo wie, że zostałby zmielony.

 7. Ostatnio Woodley ośmielił się nawet krytykować czyjeś "Oktagonowe IQ"….tyle że nie pamiętam komu usiłował pocisnąć..

 8. który ma najlepszą obronę przed obaleniami w historii naszego sportu

  Tak tak Tyronku dorabiaj sobie teorie na swój temat. Jesteś najbardziej zamulającym mistrzem w historii naszego sportu, który ma ból dupy, bo jego kasowi rywale t.j. GSP, czy Diazy mają na niego wyjebane.

 9. Ale z was śmieszki, chłopaki.

  Dokladnie. Polecam niektórym przypomnieć sobie walkę z Mają miłośnikiem męskich nóg.

 10. Polecam niektórym przypomnieć sobie walkę z Mają miłośnikiem męskich nóg.

  ::really::

  O tym powinno się jak najprędzej zapomnieć.

 11. To byl piękny pokaz mistrzowskiego ttd.

  I to tylko jedyna rzecz, za którą można było pochwalić Woodleya w tej walce. Reszta… :matt:

 12. I to tylko jedyna rzecz, za którą można było pochwalić Woodleya w tej walce. Reszta… :matt:

  Tylko i aż, patrząc na to jak zneutralizował Maje. Choć fakt, mogl go ubić jak świniaka zamiast szpanować ttd.

 13. Tylko i aż, patrząc na to jak zneutralizował Maje. Choć fakt, mogl go ubić jak świniaka zamiast szpanować ttd.

  No widocznie nie mógł. Z resztą obaj zostali rekordzistami pod względem najmniejszej liczby znaczących ciosów w walce mistrzowskiej. Sukces :razz:enn:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.