Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Na temat przerwania sędziego w 10. rundzie boju Conora McGregora z Floydem Mayweatherem aż huczy w internecie. Przeważają opinie, że sędzia ringowy zachował się słusznie, ale niektórzy twierdzą, że pojedynek został przerwany przedwcześnie. Na ten temat swoje zdanie wyraził też sam zainteresowany.

Conor McGregor w rozmowie z dziennikarzem Showtime Jimem Grayem w ringu tuż po walce powiedział:

W mojej ocenia przerwanie było trochę zbyt wczesne. Ja tak się zachowuję, gdy się zmęczę. Wtedy się trochę chwieję. Ale, k***a, weźcie mnie do narożnika, zregeneruję się i wracam. I chciałbym paść na ziemię. Stawka była bardzo wysoka, sędzia powinien pozwolić mi walczyć dalej, ale gramy fair z Mayweatherem.

To jest odkładnie to – zmęczenie. Dlatego myślałem, że sędzia po prostu powinien poczekać z przerwaniem, pozwolić mi upaść na ziemię. Chwiejny i „pływający”, to utrata energii, nie obrażenia od ciosów. Nie straciłem przytomności.

 

2 KOMENTARZE

  1. MMA tylko zyska na tej walce, jeszcze troche i boks odejdzie w ogole w cien a fani sportow uderzanych docenia piekno MMA.Conor wypadl niezle, jako fan mieszanych sztuk walki wierzylem, ze zszokuje swiat wbrew wszystkim racjonalnym prognozom. Ogladalo sie to hm.. troche nudno. Daleko boksowi to generowania takich iskr jak w Octagonie.

  2. Money od początku do końca walczył na pół gwizdka. Dał się wystrzelać Conusowi, a potem już zabawa w kotka i myszkę. On się nawet nie zmęczył, a niektórzy tu góry fikcja ze Condor przewalczył 10 rund. Jak juz mamy się trzymać faktów to przewalczył 6 potem było zombie mode on. Poza tym gość jest królem stojki, niektórzy tu się obsrywaja jaki to on nie jest geniusz, a został brutalnie obnazony. Stojka to jego jedyna broń, która okazała się pistolecikiem na wodę. Pokusę się o stwierdzenie że Cucuy spokojnie wytrzymałby 10 rund w takim stylu jak McGregor.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.