Conor McGregor jest ostatnio bardziej aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem Irlandczyk zaatakował trenera m.in. Georgesa St. Pierre’a, Firasa Zahabi, który w swoim Q&A podał predykcję potencjalnego rewanżu McGregora z aktualnym mistrzem kategorii piórkowej, Maxem Hollowayem.

Holloway bardzo rozwinął się od ostatniej walki. Max by wygrał z nim w stójce przez większą aktywność. Zrobiłby to co Nate Diaz, ale w lepszym stylu. W walce z Diazem McGregor mógł korzystać z niskich kopnięć, ale to nie działałoby na Hollowaya.

Max to podobny typ zawodnika do Diaza, z równie mocną szczęką. Jest bardziej atletyczny niż Diaz, ma większy wachlarz ataków, kopnięć, kolan, łokci, a jego odporność na ciosy jest naprawdę niesamowita. Myślę, że odprawiłby Irlandczyka w mistrzowskich rundach. Moim zdaniem wszyscy zawodnicy wiedzą już jak pokonać McGregora.

Irlandczyk w swoim stylu odpowiedział na Twitterze.

Hej firaz. Człowieku, który boi się sam wejść do klatki i zawalczyć. Przestań gadać o mnie, tak jakbyś mnie znał, karle.

Ile masz lat? Dlaczego sam nie walczysz? Nie dałbyś rady?

Zarabiasz na życie wynajmując pokoje i obsługując stoper.

Zamknij mordę, dzieciaku.

Nie wiadomo jeszcze i z kim zawalczy McGregor w powrocie do klatki UFC. W ostatniej walce musiał on uznać wyższość Khabiba Nurmagomedova, który poddał go w 4. rundzie pojedynku.

29 KOMENTARZE

 1. Jeden temat z McGrzesiem powoduje więcej komentarzy pod wątkiem niż suma wszystkich komentarzy o FENie (:juanlaugh:) w rok :juanlaugh:

 2. Tap machine sbg style:jarolaugh:Ali chciał dojebac rudemu a tu całe sbg rykoszetem dostało,o kurwa jak kisne. Świetne poczucie humoru panie Abdelaziz,wiem że czytasz

 3. Od porażki z Khabibem, Conor co raz bardziej się będzie zbliżał do rejonów Sonnena. Będzie szczekał a walkach klepanie albo nawet nie zdziwię się jak go ktoś w końcu ubije na zimno.

 4. Zahabi promuje się na Krulu, dając jakieś dziwne analizy walk fantasy. Dobrze, że mu odpisał.

  Wcześniej Conor miał dotyk śmierci, teraz przegrywa z Hollowayem, wszystko dla wyświetleń.

  A muslimy wspierają się wzajmnie, bo im rudy celebryta nadepnął na odcisk, szczególnie tej mendzie Abdelazizowi.

 5. Zahabi promuje się na Krulu, dając jakieś dziwne analizy walk fantasy. Dobrze, że mu odpisał.

  Wcześniej Conor miał dotyk śmierci, teraz przegrywa z Hollowayem, wszystko dla wyświetleń.

  A muslimy wspierają się wzajmnie, bo im rudy celebryta nadepnął na odcisk, szczególnie tej mendzie Abdelazizowi.

  Mnie rozjebał jak się go ktoś na chacie spytał co myśli o sambo, a ten całkiem na poważnie mówi, a czym się różni sambo od BJJ przecież w BJJ dziś też już umieją w dźwignie na nogi o kurwa.

 6. Od porażki z Khabibem, Conor co raz bardziej się będzie zbliżał do rejonów Sonnena. Będzie szczekał a walkach klepanie albo nawet nie zdziwię się jak go ktoś w końcu ubije na zimno.

  Chciałbyś być w pozycji życiowej Conora jak i cała reszta dzieciaków tutaj, z islamskim terrorystą włącznie

  :baldwinwhiskey::antonio::juanlaugh:

 7. Firas zwyczajnie wyraził swoją opinię a ten irlandzki idiota się pluje jakby mu po rodzinie pojechali…co za wieśniak……

 8. Przypominam, że u McGregora dzieje się właśnie pępkowe.

  :cmgkeepgoing:

  :baldwinwhiskey:

  :irish::irish::irish::irish::irish:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.