McGregor

Conor McGregor wyjaśnił, dlaczego przy jego medialnym ataku na Ryana Garcię za stosowanie dopingu oberwało się także Seanowi O’Malleyowi.

„The Notorious” zwyzywał w mediach Ryana Garcię i Seana O’Malleya, kiedy gruchnęły wieści o wykryciu ostaryny w organizmie Garcii po zwycięstwie w ringu bokserskim nad Devinem Haneyem. O’Malley za tę samą substancję dostał półroczny zakaz występów w 2019 roku.

O’Malley odpowiedział wyzywając McGregora do walki. W trakcie livestreamu dla Duelbits na platformie Kick McGregor podsumował całą sytuację:

Wiecie, lubię Seana O’Malleya, naprawdę. Po prostu zobaczyłem, jak z brakiem szacunku podszedł Garcia – lekceważąco nie zrobił wagi, rozminął się o wiele funtów, a potem okazało się, że stosował doping.

To po prostu przypomniało mi o podobnej sytuacji z Seanem i oberwał rykoszetem. Wspomniał też ostatnio, że by mnie pobił. Nie zrobiłby tego nawet w najdzikszych snach – ale lubię Seana.

Irlandczyk wspomniał także, że rozmawiał jakiś czas temu z O’Malleyem i udzielił mu paru rad:

Wpadłem na niego na stadionie futbolowym, wzorował się wtedy na modelu bokserskim – ostrożnie dobierał swoich oponentów. Powiedział, że nie będzie walczył z zawodnikami ponad jego miarę. Powiedziałem mu wtedy na to: „Czy jesteś najlepszy? Jesteś jak mistrz świata? Bo jeśli jesteś mistrzem świata, to kogo obchodzi, przeciw komu będziesz walczył? Powinieneś napierać, aż zostaniesz mistrzem – walczyć z każdym w dowolnym czasie. Tak robiłem to ja”.

Od tamtego czasu zmierzył się z Petrem Yanem, [Marlonem] „Chito” Verą, Aljamainem Sterlingiem. Zrobił to i wykazał się, więc byłem zadowolony. Jest, jak jest. Nie możesz oszukiwać i stosować dopingu w sporcie walki. O’Malley był dla mnie miły i wiem, że zmotywowałem go do podniesienia poziomu swojej kariery – tak jak wielu innych zawodników. Ogarniemy to.

Conor McGregor powróci do oktagonu na gali UFC 303 29 czerwca. Jego przeciwnikiem będzie Michael Chandler. „The Notorious” zaznaczył, że chciałby w tym roku zawalczyć w sumie trzy razy – w czerwcu, wrześniu i grudniu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Don Pedro Dela Vega
Don Pedro Dela Vega

Shark Fights
Middleweight

1,297 komentarzy 4,720 polubień

Ale tam jest awaria w głowie :beczka:

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Bantamweight

778 komentarzy 4,166 polubień
Avatar of Quairon
Quairon

Legacy FC
Welterweight

2,015 komentarzy 4,346 polubień

"O'Malley był dla mnie miły i wiem, że zmotywowałem go do podniesienia poziomu swojej kariery - tak jak wielu innych zawodników." - no tu trzeba przyznać mu rację, Khabiba i Chandlera na bank zmotywował elegancko :muttley:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Arczi1990
Arczi1990

EFC Africa
Bantamweight

2,739 komentarzy 5,464 polubień
Avatar of No.7
No.7

Jungle Fight
Welterweight

300 komentarzy 507 polubień

O to to ! Ten sam poziom odklejki. Ciekawe czy McGregor też ma w jadalni obraz „ostatnia wieczerza” ze swoim rudym pyskiem zamiast Hesusa :zakręcony:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of MooDancer
MooDancer

BAMMA
Bantamweight

782 komentarzy 2,228 polubień

To jest złoto wysadzane diamentami. :antonio: :waldeklaugh:

Odpowiedz 2 polubień