13103255_987801584608992_2998240648004903352_n

O planach zorganizowania walki Conora McGregoraFloydem Mayweatherem zrobiło się głośno kilka dni temu z powodu plotek które rozpuścił jak się okazało…sam Floyd.

Dana White w programie „Dan Patrick Show” odniósł się do tych informacji zapraszając boksera na rozmowę:

Nie rozmawialiśmy o takiej walce. Conor McGregor ma ważny kontrakt z UFC. Jeśli Floyd chcę z nim walczyć, niech do mnie zadzwoni.

22 KOMENTARZE

 1. Dejna, to Ty mozesz dzwonic do Floyda i blagac go o zgode na cokolwiek. On juz nic nie musi, swoje zrobil i zarobil. CM niech pas sobie obroni z raz chociaz.

 2. to UFC ma wyłączność na wszystkie sporty walki czy generalnie każdą rywalizację sportową ? co z zawodnikami startującymi w bjj, muszą mieć zgodę od UFC ? a gdyby ktoś chciał na 11o przez płotki wystartować to też mu nie wolno bez zgody ?

 3. "Floyd chcę z nim walczyć, niech do mnie zadzwoni."

  Dana poczuł pieniądz i sam pewnie będzie walczył z Floydem.
  Kiedyś chyba nawet boks ogarniał to w sam raz.

 4. Fresh

  to UFC ma wyłączność na wszystkie sporty walki czy generalnie każdą rywalizację sportową ? co z zawodnikami startującymi w bjj, muszą mieć zgodę od UFC ? a gdyby ktoś chciał na 11o przez płotki wystartować to też mu nie wolno bez zgody ?

  Nie UFC ma wyłączność tylko zawodnicy mają w umowie, że nie mogą walczyć w sportach uderzanych poza UFC. W Bjj mogą.

 5. KamKo

  Nie UFC ma wyłączność tylko zawodnicy mają w umowie, że nie mogą walczyć w sportach uderzanych poza UFC. W Bjj mogą.

  Niech Dana zorganizuje pojedynek Conora z Floydem w bjj. Poziom raczej reprezentują podobny. Chociaż zaraz !!! Conor ma BRĄZOWY pas :mamed:
  Najlepiej niech zrobią pojedynek tag teamów Floyd-Wand vs. Conor-Gunni. Rekord ppv murowany.

 6. Niech walczą w walce bokserskiej (tylko łapy), ale w oktagonie i ubrani w małe rękawice. W prawdziwej bokserskiej walce, Floyd by Rudolfa ośmieszył bardziej niż Diaz w parterze.

 7. KamKo

  Nie UFC ma wyłączność tylko zawodnicy mają w umowie, że nie mogą walczyć w sportach uderzanych poza UFC. W Bjj mogą.

  Z tego co kiedyś gdzieś tam wyczytałem, to nie mogą również brać udziału w sportach ekstremalnych, np zawody motocrossu – ale to też chyba nie tyczy się wszystkich. Pewności nie mam, bo natrafiłem na takie info tylko raz.

 8. Na naszych oczach odbywa sie starcie dwoch odmiennych koncepcji. Tej mowiacej, ze pieniadze to nie wszystko z ta gloszaca, ze pieniadz nie smierdzi. Rezultat jest chyba przesadzony, a ofiarami beda glownie ci ktorzy w MMA upatrywali odskoczni od bokserskiego bagna. Jesli mozna sprzedac to starcie, to mozna sprzedac absolutnie wszystko.

 9. Dana raczej nie poczuł kasy, tylko dał do zrozumienia gawiedzi, że jest właścicielem Conora i jak Conor chce zrobić kupę, to musi się spytać o zgodę.

 10. Kurwa, ja bym wątpil w to czy Floyd ma numer Dany i w ogóle go zna, bo ostatnio , tzn nie taj ostatnio, ale jeśli mu wierzyć, to potraktował Ronde jako faceta z niewiedzy, a nie ze złośliwości :werdum:

 11. Skoro zawodnicy UFC mają w kontraktach bana na sporty uderzane to powinni zawalczyć w grapplingu. Obaj nie mają z nim nic wspólnego więc szanse byłyby wyrównane. A gawiedź i tak to kupi.

 12. Floyd może Conorowi zaproponować taki hajs, że McGregor będzie mógł zerwać kontrakt z UFC i nawet opłacić opłatę za zerwanie umowy.

 13. Floyd może Conorowi zaproponować taki hajs, że McGregor będzie mógł zerwać kontrakt z UFC i nawet opłacić opłatę za zerwanie umowy.

 14. Jesteście pewni, że to będzie w boksie? A kiedy jest najbliższa wrestlemania? Floyd już tam walczył a Conor też by się nadawał. Mówię wam, że to się skończy walką we wrestlingu 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.