Conor McGregor

Mimo, że większość fanów nie wierzy w to, iż pojedynek Mayweathera z McGregorem może stać się faktem, pojawia się co raz więcej szczegółów na temat samej walki. Tym razem TMZ donosi, iż obecna oferta Floyda dla Irlandczyka wynosi 50 milionów dolarów. Mówi się też o dacie pojedynku – miałby się on odbyć 31 grudnia w Las Vegas.

Źródła bliskie obozowi Floyda mówią, iż Mayweather musi jeszcze skontaktować się z Daną White, aby przedyskutować sprawę kontraktu McGregora z UFC.

Warto odnotować kilka spraw, jeśli te numery zostałyby potwierdzone:

  1. Na ten moment nie ma informacji, czy dana liczba to tylko gwarantowana pensja oraz czy będą do niej dodane np. profity z PPV. Pamiętajmy, że Mayweather zaproponował w przeszłości Pacquaio 40 milionów dolarów, jednakże ta oferta została przez niego odrzucona. Obaj zawodnicy w końcu doszli do porozumienia i podzielili się zyskami, jednak to Floyd zgarnął większą część puli.

2. Mayweather, do tego momentu, mówił, iż zarobi na walce co najmniej 100 milionów dolarów. Na walce z Filipińczykiem zarobił ogólnie 285 milionów dolarów, kiedy to Manny dostał „jedynie” 125 milionów.

3. Berto, za swoją ostatnią walkę z Floydem, otrzymał gwarantowane „tylko” 32 miliony dolarów. McGregor za swój pojedynek z Natem Diazem 10 milionów dolarów. Co ciekawe, porównując ich ostatnie gale PPV, to Irlandczyk przyciągnął więcej widzów PPV, niż Amerykanin.

3 KOMENTARZE

  1. Powiem wam jak by to wygladalo.1. Conor mowi ze rozjebie floyda jak dziwke mowi czego to z nim nie zrobi.2. Conor zostaje upokorzony3. Conor sie tlumaczy ze wyszedl do ringu z najlepszym bokserem na swiecie, i ze jeszcze sam nie jest bokserem i to nawet nie jego kategoria wagowa.

  2. A jak myślicie, ten cały FM Jr., czy jak on tam się nazywa, nie chciałby zmierzyć się z Conorem w prawdziwej, męskiej walce, czyli takiej na zasadach MMA?

  3. Ale że co, że boi się? Boi się Conora, przegranej, czy ogólnie MMA?Szczerze mówiąc to mnie wkurwia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.