McGregor

Były mistrz UFC i komentator Daniel Cormier uważa, że Conor McGregor wycofał się gali UFC 303, ponieważ miał zbyt wiele do stracenia w swojej walce powrotnej. Odniósł się także do komentarzy w tej sprawie ze strony aktualnych mistrzów – Islama Makhacheva i Ilii Topurii.

Kontuzją, która ostatecznie wykluczyła Conora McGregora z powrotnej walki z Michaelem Chandlerem na nadchodzącej w ten weekend gali UFC 303, okazało się złamanie małego palca u stopy. Dla Irlandczyka było to pierwsze wycofanie się z pojedynku w karierze, a Daniel Cormier w programie Good Guy/Bad Guy podkreślił, że na tym osobliwym etapie swojej sportowej przygody McGregor musiał być bardziej rozważny:

Uważam, że minęło tyle czasu, że on nie mógł sobie pozwolić na walkę w tym stanie, bo ma o wiele za dużo do stracenia. Słyszałem także, że złamał palec w tej samej nodze, którą wcześniej złamał [w pojedynku z Dustinem Poirierem].

Na tak pozornie nieszkodliwą kontuzję małego palca u McGregora prześmiewczo zareagowali mistrzowie dywizji piórkowej i lekkiej – zarówno Islam Makhachev, jak i Ilia Topuria. Zdaniem Cormiera, jest to sprytna strategia, aby nieco zaczepić Conora i sprowokować go do walki:

Kiedy przyglądam się tej sytuacji, widzę okazję dla praktycznie każdego fightera w okolicach jego wagi. Ty [Chael Sonnen, drugi gospodarz programu Good Guy/Bad Guy – przyp. red.] i Conor możecie wymieniać cierpkie słowa, ale ostatecznie będą to tylko słowa. Ale dla Islama Makhacheva, czy Ilii Topurii atak na Conora McGregora może finalnie do czegoś doprowadzić. Obaj są w posiadaniu mistrzowskich pasów.

Jeśli żaden z nich nie miałby pasa, ich słowa znaczyłyby tyle, co słowa jakichkolwiek innych fighterów, którzy wyzywają Conora McGregora. On ma to gdzieś. Nie przejmuje się na tyle, żeby im odpowiedzieć. Ale będąc mistrzem możesz faktycznie wyzywać Conora, a on ci odpowie. Ta kontuzja, z powodu której się wycofał, otwiera drzwi dla tych gości. Leon Edwards powinien coś powiedzieć. Gdybym był mistrzem, powiedziałbym coś w stylu: „Co za bzdury, możesz walczyć ze złamanym palcem u stopy”.

„The Notorious” Conor McGregor zarzeka się, że to nie koniec jego kariery i powróci jeszcze do oktagonu, aby zmierzyć się z Michaelem Chandlerem w stuprocentowej formie. Sam prezes UFC Dana White nie ma zamiaru jednak komentować sprawy, aż irlandzka supergwiazda nie powróci do zdrowia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,724 komentarzy 49,469 polubień

Macgregora słowa wiele znaczą z rekordem 1-4 w 5 ostatnich walkach.
Ten DC to jest kretyn jakich mało z tymi swoimi różnymi pojebanymi wypowiedziami.

Gdyby to byli prawdziwi mistrzowie to by mu odpowiedzieli "Beg Me" a nie prosili się o walkę z emerytem spoza rankingu.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Vassago
Vassago

KSW
Middleweight

5,540 komentarzy 9,730 polubień

Karuzela wodolejstwa jedzie dalej. Nic tylko wypowiedzi o rudym alkusie, bo reszta "gwiazd" UFC zasadniczo nikogo nie obchodzi. Jeszcze trochę, a zacznę kibicować McGregorowi, żeby ciągnął ten cyrk bez walki do 2026 :lol:

Odpowiedz polub

Avatar of Starvin' Marvin
Starvin' Marvin

BAMMA
Welterweight

932 komentarzy 5,115 polubień

Grubaska to już nie da się czytać/słuchać. Tak jak @Siedem napisał, prawdziwi mistrzowie powinni mieć na tyle honoru by olać rudego alkusa

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Vassago
Vassago

KSW
Middleweight

5,540 komentarzy 9,730 polubień

Grubaska to już nie da się czytać/słuchać. Tak jak @Siedem napisał, prawdziwi mistrzowie powinni mieć na tyle honoru by olać rudego alkusa

To są amerykańskie media. Tam zawsze mówi się o tych samych zawodnikach vel klubach. McGregor jest popularny, chooj, że nie wygrywa walk albo w ogóle nie walczy. Jest przykaz aby o nim mówić bo to teoretycznie dociera do największej liczby słuchaczy. Tak samo jak w koszykówce zawsze mówią o Lakers, a w futbolu amerykańskim o Cowboys. UFC nie stać aby olać alkusa, bo żaden inny zawodnik oprócz może Jonesa nie budzi takiego zainteresowania.

Odpowiedz 1 Like

click to expand...
Avatar of GigaKozak33
GigaKozak33

WSOF
Middleweight

3,311 komentarzy 6,146 polubień