conor-mcgregor-suit

Mistrz wagi piórkowej i największa gwiazda UFC Conor McGregor, miał okazję porozmawiać dziś z fanami na Twitterze. Zapytany czy sądzi, że UFC 200 zbliży się do 1,5 miliona wykupień PPV, odparł, że nie zbliży i że był gotów wynieść MMA na należyte dyscyplinie miejsce (na sam szczyt), jednak nie dane mu było to zrobić. Co ciekawe napisał też, że był przygotowany na rekord w stylu Floyd Mayweather – Manny Pacquiao, który wyniósł 4.4 mln PPV.

McGregor powołał się na liczby wskazując, że to on jest największym magnesem na PPV, poprawiając tym samym fana, który napisał, że to UFC 100 ma rekord sprzedaży:

Przy okazji wbił też szpilę Jonowi Jonesowi (który sygnował UFC 197) mówiąc, że UFC 100 przebił o 400 000 PPV, co samo w sobie jest o 100 000 więcej niż zarobiło właśnie UFC 197.

Mistrz wszedł też w polemikę z fanami, którzy wypominali mu poprzednią porażkę:

Czy to, że Nate Diaz jest za duży i Irlandczyk powinien wrócić do piórkowej:

Czy słaby grappling:

Na pytanie o to jak szybko znokautuje Aldo lub Edgara odparł, że nie może się doczekać walki unifikacyjnej, która odbędzie się najprawdopodobniej pod koniec roku.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

4 KOMENTARZE

  1. Rudy mnie okłamał. Mówił, że napizga Diazowi. Już mu nie wierzę, nawet nie czytam. A w ogóle wszystko to jest wielki chuj.

  2. muszę przyznać że Conor  faktycznie potrafi swoim zachowaniem przyciągnąć większą oglądalność , jego walki wygrane czy przegrane  są widowiskowe i ten jego duży ryj robi dużo szumu , jednak i tak jako fan mma wole jako ME starcie JJ vs DC ( co mnie bardzo cieszy że takie starcie będzie miało na UFC 200) . Przykre jest jeden fakt dla mnie że walki Robbiego Lawlera( prawdziwego gladiatora ,koleś który ma największą charyzmę ze wszystkich zawodników )  nie mają tak dużej oglądalności , dla mnie walki z Robbim są bardziej interesujące .

  3. Sram na te jego PPV. Dla mnie najwazniejszy jest aspekt sportowy, a taki wiekszy ma walka DC z Jonesem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.