Conor McGregor postanowił przeprosić za swoje zachowanie podczas gali Bellator 187. Przypomnijmy, Irlandczyk w trakcie walki swojego kolegi wtargnął do klatki, po czym szarpał się z arbitrem tego pojedynku, Marciem Goddardem.

View this post on Instagram

I sincerely apologize for my behavior at last weekends fight event in Dublin. While trying to support a loyal teammate and friend, I let my emotions get the best of me and acted out of line. As a multiple weight UFC champion, executive producer, role model and public figure, I must hold myself to a higher standard. The referee Marc Godard was making a horrendous decision in trying to pick an unconscious fighter up off the floor and force the fight to continue into the second round. Even against the wishes of the said fighters coach. The fight was over. After witnessing my fighter in a fight where the worst happened and the opponent passed away from his injuries on the night, I thought the worst was about to happen again, and I lost it and over reacted. I am sorry to everyone. I sincerely apologize to the Director of the Mohegan Tribe Department of Athletic Regulation, Mike Mazzulli, all the officials and staff working the event, Andy Ryan and his fighter John, two stonch ones that put up a great fight every time. That side will always have my respect, and lastly every one of my fans. I love yous all! I’ve always learned from my mistakes and this will be no different.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

Szczerze przepraszam za swoje zachowanie podczas ostatniego weekendu na gali w Dublinie. Próbując wspierać swojego lojalnego przyjaciela, pozwoliłem emocjom przejąć kontrolę, przez co zachowałem się w naganny sposób. Jako mistrz UFC, producent filmowy, idol oraz osoba publiczna muszę wymagać od siebie więcej.

Sędzia Marc Goddard chciał podjąć okropną decyzję, próbując podnieść znokautowanego zawodnika i zmusić go do walki w drugiej rundzie. Nawet jego trenerzy nie chcieli, aby ten kontynuował. Walka była zakończona.

Po tym jak widziałem śmierć w klatce MMA oraz liczne omdlenia czy kontuzje, pomyślałem, że nie chcę, aby znowu się to wydarzyło. Przestałem myśleć i zareagowałem w pochopny sposób. Przepraszam za to wszystkich.

Chciałbym przeprosić także Dyrektora ABC, Mike’a Mazzulliego, wszystkich pracowników komisji oraz organizacji. Andy Ryan oraz jego zawodnik John dali świetne widowisko. Mam do takich ludzi ogromny szacunek, jak i do swoich fanów. Kocham Was! Uczę się na swoich błędach i tak będzie również w tym przypadku.

4 KOMENTARZE

  1. Nie chciał bić się z Fergusonem. Idealnie to rozegrał :jjsmile: :czekamnatakobroncowkrula:

  2. Jak by nie patrzec na to mcpika jest teraz na podium mojej list top10 najwikeszych glupot jakie czytalem ;]A zeby to lepiej ujac zacytuje mojego irlandzkiego kolege '' there is cowshit all over the place''

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.