Dana White niedawno ogłosił, że rozmowy z Conorem McGregorem na temat potencjalnej walki bokserskiej z Floydem Mayweatherem Jr. są już praktycznie zakończone. Prezydent UFC miał teraz skupić się na dogadaniu szczegółów z drugą stroną tego pojedynku, właśnie Floydem. Teraz sam Irlandczyk potwierdził podpisanie kontraktu na walkę z bokserem, o czym poinformował na swojej stronie TheMacLife.com.

To zaszczyt podpisać bijący wszelkie rekordy kontrakt razem z moimi partnerami, Zuffa LLC, UFC oraz Paradigm Sports Management.

Pierwsza, najważniejsza część kontraktu została podpisana. Gratulacje dla wszystkich uczestników tego wydarzenia. Teraz czekamy na podpis Ala Haymona oraz jego boksera, który powinniśmy zobaczyć na dniach.

Mówiło się, że potencjalnym terminem miał być 16 września tego roku, jednakże jak stwierdził prezydent UFC, data ta została zabrana im przez Canelo vs. Golovkin.

 

5 KOMENTARZE

  1. To było do przewidzenia. Za dużo hajsu do zgarnięcia żeby nie skorzystać.

  2. Hehehe no dokładnie, Conor z kilku % szansami. Kto siedzi z fanów nie tylko w MMA ale i w boksie to widzi wynik jak na dłoni. Ale nam się szykuje potężne i pierwsze takie w historii wydarzenie !!!

  3. jeżeli naprawdę krasnal już podpisał to drugi szpaner też podpisze. za dużo forsy leży na stole żeby się wycofać. to będzie przypominało bardziej spektakl dla gawiedzi niż walkę ale rekordy PPV może pobić bo będzie dobrze promowane

  4. Pragnę przypomnieć że podpisał kontrakt przygotowany przez UFC o czym mówił Dana, Floyd wcale nie musi (i prawdę mówiąc założe się że tego nie zrobi) go podpisywać.

  5. Pierdolony bloker dywizji…. a niech se walczy z Floydem ale wypierdala z ufc…. niech ta szopka wreszcie się jakoś rozwiąże…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.