Dosłownie chwilę po tym jak napisaliśmy, że prokurator zmniejsza wagę zarzutów postawionych Conorowi McGregorowi po incydencie związanym ze zniszczeniem i kradzieżą telefonu komórkowego fana, wybuchła nowa afera.

Jak podaje gazeta The Irish Sun oraz inne irlandzkie media, Conor McGregor miał uderzyć losowego mężczyznę, tylko dlatego, że ten ośmielił się powiedzieć mu, że „Rosja okazała się od niego lepsza (pokonała go w walce)”, nawiązując do porażki Irlandczyka z Khabibem Nurmagomedovem. Toczy się postępowanie wyjaśniające czy faktycznie doszło do agresji ze strony Conora.

Wszystko działo się w dublińskim pubie „The Marble Arch”. Według świadka, Conor zaczął gwiazdorzyć (choć nie ma szczegółów czym to się objawiało), wobec czego jeden z mężczyzn wstał i podszedł do McGregora by go nieco utemperować. Mężczyzna miał powiedzieć „Rosja pokonała cię w walce”, na co Conor w rewanżu uderzył go w twarz.

Irlandzka policja nie aresztowała jednak nikogo, ale toczy się postępowanie próbujące odtworzyć bieg wydarzeń, który miał miejsce 6 kwietnia.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Nigdy nie sądziłem , że to powiem ale ten rudy zjeb przebija swoim zachowaniem Colbe. To jak gość się stoczył przechodzi ludzkie pojęcie.

  2. Gość najzwyczajniej w świecie nie potrafi już żyć w społeczeństwie, prędzej czy później trafi do takich innych, którzy też nie potrafili

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.