W momencie ogłoszenia walki stulecia pomiędzy Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem, bukmacherzy w Las Vegas zacierali ręce spodziewając się dużego ruchu w biznesie.

Dziś wiemy już, że mieli solidne podstawy do takiej radości. Według menadżera firmy bukmacherskiej Bovada SportsBook Kevina Bradley`a, zwycięstwo Floyda Mayweathera w 10 rundzie walki z Conorem McGregorem, przyniosło firmie rekordowe zyski dzięki fanom MMA więrzącym w zwycięstwo mistrza UFC:

Tak jak przewidywaliśmy, liczba pieniędzy i zakładów jakie zostały postawione na walkę pobiła finał Super Bowl bijąc przy tym kilka rekordów. To było wydarzenie na które postawiono największa ilość pieniędzy, najwięcej osób postawiło zakłady i przyniosła nam największy dochód w historii. Wierzymy że rewanż byłby równie popularny ale na razie wystarczy nam to co zarobiliśmy na pierwszej walce.

Zainteresowanie walką było tak duże, że już dziś pojawiły się pierwsze zakłady dotyczące rewanżowej walki McGregora z Maywetherem:

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor – czy dojdzie do rewanżu w boksie w 2018?

Yes +700 (7/1)
No -1200 (1/12)

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor – czy dojdzie do rewanżu w MMA w 2018?

Yes 33/1

Czy Conor McGregorem zmierzy się z Paulie Malignaggim w 2018?

Yes +300 (3/1)
No -400 (1/4)

1 KOMENTARZ

  1. Już od jakiegoś czasu stawiałem pieniądze na wiele walk u bukmachera, tyle osób obstawiało taką walkę… A mi akurat zablokowali możliwość wpłacania pieniędzy do bukmachera unibet nie wiadomo czemu 🙁 Swoją drogą czy ktoś też ma taki problem ?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.