Conora McGregora

Gospodarz programu The MMA Hour Ariel Helwani zdradził, jak wyglądały z perspektywy UFC ostatnie dwa tygodnie pod kątem walki Conora McGregora na UFC 303. Dziennikarz stwierdził, że decyzję o odwołaniu podjęto dwa dni temu. Starcie z Michaelem Chandlerem federacja chce przenieść na sierpień lub wrzesień.

Conor McGregor nie wystąpi w walce wieczoru gali UFC 303 przeciw Michaelowi Chandlerowi 29 czerwca. Powodem jest kontuzja, doznana na około dzień przed feralną, odwołaną konferencją prasową w Irlandii, która miała odbyć się 3 czerwca.

Ariel Helwani, który na bieżąco informował fanów o plotkach z obozu UFC, wrzucił na swój profil na portalu X filmik objaśniający, jak ostatecznie doszło do podjęcia decyzji o odwołaniu walki:

Jak właśnie słyszeliście, walka Conora McGregora z Michaelem Chandlerem 29 czerwca została odwołana. Conor McGregor ucierpiał z powodu kontuzji jakoś na dzień przed tą konferencją prasową w Dublinie, początkiem zeszłego tygodnia. To dlatego ta konferencja prasowa się nie odbyła.

Powód, dla którego nie chcieli tego otwarcie przyznać, jest taki, że istniała nadzieja, że walka wciąż się odbędzie, że wszystko będzie dobrze i do odratowania. W dodatku nie chcesz, żeby twój rywal dowiedział się, że jesteś kontuzjowany. Zrozumiałe.

Początkowo było trochę zamieszania i strachu z powodu kontuzji, potem pojawił się optymizm i wznowili promocję walki, Michael Chandler udzielił wywiadu na temat walki i tak dalej. Ale początkiem tego tygodnia nastoje zaczęły być bardziej pesymistyczne. Około 48 godzin temu zdali sobie sprawę, że ta walka się nie odbędzie.

Helwani w jednym z tweetów przyznał także, że walka Conora McGregora z Michaelem Chandlerem wciąż jest przewidziana w najbliższej przyszłości:

Nie ma jeszcze nowej daty walki McGregora z Chandlerem. Liczą na sierpień lub wrzesień.

Z powodu wypadnięcia Conora McGregora, karta walk gali UFC 303 uległa mocnej restrukturyzacji. W walce wieczoru Alex Pereira postawi na szali swój pas mistrza dywizji półciężkiej w rewanżowym starciu z Jirim Prochazką. Z gry wypadł też Jamahal Hill z powodu kontuzji kolana, dlatego drugą walką wieczoru będzie pojedynek Briana Ortegi z Diego Lopesem. Niedoszły oponent Jamahala Hilla, Carlos Ulberg, zmierzy się zaś z Anthonym Smithem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Joker
Joker

Brutaal
Featherweight

471 komentarzy 1,009 polubień

pewnie tak jak Fury sie na morde wyjebal

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Tar-Ellendil
Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship

28,556 komentarzy 36,710 polubień

Chodzą plotki, że Zab Judah go znokautował na sparingu.

:jjsmile:

Odpowiedz 10 polubień

Avatar of alww
alww

PRIDE FC
Middleweight

6,744 komentarzy 35,489 polubień

Chodzą plotki, że Zab Judah go znokautował na sparingu.

:jjsmile:

W sumie bym sie nie zdziwił. Zab jest prawdziwym gangsterem i sie w tancu nie pierdoli.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,115 komentarzy 24,108 polubień

Nie ma co się śmiać, z kontuzją wątroby nie ma żartów :mjsmile:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of MooDancer
MooDancer

BAMMA
Middleweight

951 komentarzy 2,690 polubień
Avatar of dawid91
dawid91

Maximum FC
Welterweight

1,566 komentarzy 5,214 polubień
Avatar of Alkoneser
Alkoneser

Brutaal
Lightweight

523 komentarzy 1,307 polubień

Rozumiem, a raczej staram się rozumieć, że można było być jego fanem w okolicach 2015-2016, kiedy jeszcze naprawdę walczył.
Jak jednak można być jego fanem w czasie kiedy jedyną jego aktywnością związana ze sportami walki jest okazjonalne pyszczenie do różnych zawodników - tego już totalnie nie łapię.

Ostatnia poważna wygrana (bo Cerrone, mimo mojej sympatii do chłopa, był już zwłokami :jon:) w 2016 roku, a ostatnia walka prawie 3 lata temu.

Odpowiedz 11 polubień

Avatar of Słaby
Słaby

Maximum FC
Light Heavyweight

1,654 komentarzy 4,940 polubień