Colby Covington podziwia Conora McGregora za to co ten zrobił dla MMA. Nie wyklucza to jednak tego, że „Chaos” chciałby spróbować swoich sił w oktagonie UFC z największą obecnie gwiazdą mieszanych sportów walki, co oczywiście byłoby dla niego niezwykle lukratywnym starciem.

Covington w następnym pojedynku prawdopodobnie zmierzy się z Leonem Edwardsem o pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC. Będzie to dla niego kolejna szansa na zdobycie największego trofeum w MMA. „Chaos” już teraz ma ambitne plany na to co zrobi po ewentualnej wygranej z „Rockym”. W rozmowie z MSCS Media, kontrowersyjny zawodnik wyznał, że chciałby w przyszłości zmierzyć się w klatce UFC z Conorem McGregorem, który od wielu miesięcy zapowiada podbicie dywizji do 77 kilogramów największej organizacji MMA na świecie.

On jest wielkim zawodnikiem, stworzył historię i to wielokrotnie. Znokautował Jose Aldo w sekundy, to była jedna z najbardziej niebywałych sytuacji, jakie przydarzyły się w UFC. Nikt nie był w stanie powtórzyć jego dokonań.

Conor to wielki showman i wielki biznesmen. Po prostu kocham jego dokonania. Mam nadzieję, że w przyszłości przyjdzie nam zmierzyć się w klatce i zawalczymy po tym jak wygram pas mistrzowski przeciwko Leonowi „Edwardscissorhands” z Wielkiej Brytanii. To mogłaby być moja następna walka. Podziwiam i szanuję Conora za jego dokonania w tym sporcie. On otworzył wiele dróg dla wszystkich zawodników.

UFC nie potwierdziło nadal oficjalnie, że to Covington będzie następnym pretendentem w kategorii półśredniej. Mówi się, że Leon Edwards chce wrócić do akcji na październikowej gali w Abu Zabi, ale to także nie są potwierdzone informacje. Innym możliwym pretendentem w dywizji do 77 kilogramów, który wciąż nawołuje o walkę z Edwardsem, jest Belal Muhammad. W czołówce rankingu tej kategorii wagowej są także Kamaru Usman i Khamzat Chimaev, ale panowie prawdopodobnie zawalczą ze sobą w kategorii średniej. Jeśli chodzi o McGregora, ten do oktagonu ma wrócić jeszcze w tym roku i zmierzyć się z innym trenerem TUF 31, Michaelem Chandlerem. Wciąż nieznana jest jednak dokładna data ich pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dijaz
Dijaz

M-1 Global
Middleweight

3,768 komentarzy 7,750 polubień

Danka z wypiekami na twarzy i penisem w ręku na samą myśl o walce tej dwójki.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Brutaal
Middleweight

560 komentarzy 3,091 polubień

Z wszystkich żebraków to akurat Colby najlepsza opcja i tych dwóch by się dobrze sprzedało.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Bolesław
Bolesław

M-1 Global
Heavyweight

3,878 komentarzy 7,555 polubień

Ależ, by to była królewska walka krul vs Król Miami

Odpowiedz polub

Avatar of baju
baju

NoLife FC

31,621 komentarzy 55,237 polubień

Z wszystkich żebraków to akurat Colby najlepsza opcja i tych dwóch by się dobrze sprzedało.

Zajebałby takiego fikołka z tych miłych słów, już to widzę. Zaraz byłyby mocne prowokacje, ale fakt,, otoczka byłaby w chuj ogień.

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of Don Pedro Dela Vega
Don Pedro Dela Vega

Shark Fights
Middleweight

1,294 komentarzy 4,707 polubień
Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,476 komentarzy 78,253 polubień

Colby by go zgwałcił zapaśniczo ale promocja tej walki to byłoby cudo. Ja bym się nie zdziwił jakby Danka to planował od dawna przez to jak mocno trzyma się titleshota dla Covingtona.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

32,837 komentarzy 112,294 polubień
Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

5,938 komentarzy 23,327 polubień

Kolejny żebrak chapiący dzidę Rudemu za wizję red panty night. Gejowskie porno w tym UFC się ostatnio odpierdala :matt:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of wzmachol
wzmachol

BAMMA
Flyweight

747 komentarzy 1,321 polubień

Jeśli Colby liże dupę Conorowi, to wiedz że coś się dzieje

Odpowiedz polub

F
Francis Mumbutu

BAMMA
Heavyweight

1,037 komentarzy 2,983 polubień

Wcześniej myślałem, że jeśli Colby pokonałby Edwardsa, to nie miałby jak uciekać przed obecną czołówką dywizji, co z resztą robi skutecznie do tej pory ( walki o pas z Usmanem pomijam ). Przy jego częstotliwości walczenia i chęci zawalczenia z hydraulikiem, to życzę mu przegranej z Leonem. Przynajmniej nie będzie burdelu w dywizji

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of GSPG
GSPG

BAMMA
Middleweight

975 komentarzy 2,460 polubień

Przecież te konferencje to przeszłyby do historii, oglądałbym :corn:

Odpowiedz polub

Avatar of AldoRaine
AldoRaine

Jungle Fight
Middleweight

345 komentarzy 1,920 polubień

Zgadzam się z tym, że Conor otworzył i ustawił kariery wielu zawodnikom, ale akurat Colby swoją personę bad boya oparł po walce z Maia akurat praktycznie w całości na wcześniejszych dokonania uncle Chaela, który jako pierwszy pokazał też właśnie choćby Conorowi jak się gra w tę grę.

Odpowiedz polub