Colby Covington podziwia Conora McGregora za to co ten zrobił dla MMA. Nie wyklucza to jednak tego, że „Chaos” chciałby spróbować swoich sił w oktagonie UFC z największą obecnie gwiazdą mieszanych sportów walki, co oczywiście byłoby dla niego niezwykle lukratywnym starciem.

Covington w następnym pojedynku prawdopodobnie zmierzy się z Leonem Edwardsem o pas mistrzowski kategorii półśredniej UFC. Będzie to dla niego kolejna szansa na zdobycie największego trofeum w MMA. „Chaos” już teraz ma ambitne plany na to co zrobi po ewentualnej wygranej z „Rockym”. W rozmowie z MSCS Media, kontrowersyjny zawodnik wyznał, że chciałby w przyszłości zmierzyć się w klatce UFC z Conorem McGregorem, który od wielu miesięcy zapowiada podbicie dywizji do 77 kilogramów największej organizacji MMA na świecie.

On jest wielkim zawodnikiem, stworzył historię i to wielokrotnie. Znokautował Jose Aldo w sekundy, to była jedna z najbardziej niebywałych sytuacji, jakie przydarzyły się w UFC. Nikt nie był w stanie powtórzyć jego dokonań.

Conor to wielki showman i wielki biznesmen. Po prostu kocham jego dokonania. Mam nadzieję, że w przyszłości przyjdzie nam zmierzyć się w klatce i zawalczymy po tym jak wygram pas mistrzowski przeciwko Leonowi „Edwardscissorhands” z Wielkiej Brytanii. To mogłaby być moja następna walka. Podziwiam i szanuję Conora za jego dokonania w tym sporcie. On otworzył wiele dróg dla wszystkich zawodników.

UFC nie potwierdziło nadal oficjalnie, że to Covington będzie następnym pretendentem w kategorii półśredniej. Mówi się, że Leon Edwards chce wrócić do akcji na październikowej gali w Abu Zabi, ale to także nie są potwierdzone informacje. Innym możliwym pretendentem w dywizji do 77 kilogramów, który wciąż nawołuje o walkę z Edwardsem, jest Belal Muhammad. W czołówce rankingu tej kategorii wagowej są także Kamaru Usman i Khamzat Chimaev, ale panowie prawdopodobnie zawalczą ze sobą w kategorii średniej. Jeśli chodzi o McGregora, ten do oktagonu ma wrócić jeszcze w tym roku i zmierzyć się z innym trenerem TUF 31, Michaelem Chandlerem. Wciąż nieznana jest jednak dokładna data ich pojedynku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Dijaz

WSOF
Lightweight

3,218 komentarzy 6,018 polubień

Danka z wypiekami na twarzy i penisem w ręku na samą myśl o walce tej dwójki.

Odpowiedz 7 polubień

Michael Angelo

Jungle Fight
Light Heavyweight

380 komentarzy 2,171 polubień

Z wszystkich żebraków to akurat Colby najlepsza opcja i tych dwóch by się dobrze sprzedało.

Odpowiedz 5 polubień

Bolesław

Legacy FC
Heavyweight

2,166 komentarzy 4,037 polubień

Ależ, by to była królewska walka krul vs Król Miami

Odpowiedz polub

b
baju

NoLife FC

30,079 komentarzy 49,186 polubień

Z wszystkich żebraków to akurat Colby najlepsza opcja i tych dwóch by się dobrze sprzedało.

Zajebałby takiego fikołka z tych miłych słów, już to widzę. Zaraz byłyby mocne prowokacje, ale fakt,, otoczka byłaby w chuj ogień.

Odpowiedz 3 polubień

Don Pedro Dela Vega

BAMMA
Light Heavyweight

1,013 komentarzy 3,453 polubień
BogdanJanusz

PRIDE FC
Middleweight

6,706 komentarzy 35,702 polubień

Colby by go zgwałcił zapaśniczo ale promocja tej walki to byłoby cudo. Ja bym się nie zdziwił jakby Danka to planował od dawna przez to jak mocno trzyma się titleshota dla Covingtona.

Odpowiedz 5 polubień

Roshi

Vale Tudo
Open

23,716 komentarzy 76,642 polubień
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,640 komentarzy 16,568 polubień

Kolejny żebrak chapiący dzidę Rudemu za wizję red panty night. Gejowskie porno w tym UFC się ostatnio odpierdala :matt:

Odpowiedz 1 Like

wzmachol

Brutaal
Light Heavyweight

602 komentarzy 985 polubień

Jeśli Colby liże dupę Conorowi, to wiedz że coś się dzieje

Odpowiedz polub

F
Francis Mumbutu

Brutaal
Middleweight

576 komentarzy 1,650 polubień

Wcześniej myślałem, że jeśli Colby pokonałby Edwardsa, to nie miałby jak uciekać przed obecną czołówką dywizji, co z resztą robi skutecznie do tej pory ( walki o pas z Usmanem pomijam ). Przy jego częstotliwości walczenia i chęci zawalczenia z hydraulikiem, to życzę mu przegranej z Leonem. Przynajmniej nie będzie burdelu w dywizji

Odpowiedz 2 polubień

GSPG

BAMMA
Bantamweight

785 komentarzy 1,835 polubień

Przecież te konferencje to przeszłyby do historii, oglądałbym :corn:

Odpowiedz polub

AldoRaine

Jungle Fight
Featherweight

253 komentarzy 1,286 polubień

Zgadzam się z tym, że Conor otworzył i ustawił kariery wielu zawodnikom, ale akurat Colby swoją personę bad boya oparł po walce z Maia akurat praktycznie w całości na wcześniejszych dokonania uncle Chaela, który jako pierwszy pokazał też właśnie choćby Conorowi jak się gra w tę grę.

Odpowiedz polub