Colby Covington, który według szefa UFC będzie kolejnym pretendentem w walce o pas wagi półśredniej, kontynuuje zaczepki w kierunku świeżo upieczonego mistrza Kamaru Usmana. Słynący z kontrowersji Covington nie ma żadnych wątpliwości, że to on jest lepszym zawodnikiem od Nigeryjczyka.

To będzie jak pojedynek amatora z zawodowcem. Usman w starciu ze mną będzie wyglądał jak amator. On próbuje kopiować mój przepis na sukces przez całą swoją karierę. Walka z Dos Anjosem, walka z Maią, a nawet walka z Woodleyem. Ja już tego wszystkiego dokonałem. Zostawiłem tych typów na pewną śmierć, a on tylko przyszedł po mnie i wyzbierał kości ze zwłok. Nie zrobił niczego, czego ja bym nie uczynił wcześniej. On chce być jak ja, ale nigdy nie uda mu się mnie pokonać. To będzie wyglądało naprawdę źle, obiecuję to wam. Usman wyląduje w kałuży krwi i będą musieli go wynosić z oktagonu na noszach.

Kamaru Usman został nowym mistrzem kategorii półśredniej po zdominowaniu Tyrona Woodleya na gali UFC 235. Covington jest byłym tymczasowym mistrzem dywizji do 170 funtów i od dłuższego czasu uchodzi za głównego pretendenta do walki mistrzowskiej.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.