Coraz głośniej mówi się o potencjalnym przejściu Floyda Mayweathera Juniora do MMA. Wielokrotny mistrz bokserski miałby związać się z UFC, a w debiucie zmierzyć się z CM Punkiem. Brzmi to bardzo abstrakcyjnie, ale nie dla bukmacherów, którzy widzą realną szansę na zestawienie takiego starcia.

Jeden z amerykańskich bukmacherów dał swoim użytkownikom możliwość obstawienia wspomnianej walki. Co ciekawe, wyraźnym faworytem tej potyczki miałaby być dawna gwiazda wrestlingu. Potencjalną wygraną CM Punka można obstawiać po kursie 1.33, natomiast szanse Mayweathera wyceniono kursem 3.20. To oznacza, że po zaryzykowaniu 100 dolarów na wygraną Floyda, w razie sukcesu można zarobić „na czysto” 220 dolarów.

Phil Brooks, bo tak naprawdę nazywa się były zawodnik WWE, podpisał kontrakt z UFC w 2014 roku. Do pierwszej walki w MMA przygotowywał się pod okiem Duke’a Roufusa w Roufusport MMA Academy. Od czasu jego debiutu w UFC minął ponad rok. Na gali UFC 203 ten 39-latek zmierzył się z Mickeyem Gallem i w zasadzie nie pokazał w oktagonie nic. Pojedynek zakończył się szybką porażką przez poddanie.

Mayweather jeszcze nigdy nie próbował swoich sił w MMA, ale miał już okazję „sprawdzić się” na arenie… wrestlingowej:

1 KOMENTARZ

  1. Nie….Po prostu kurwa…NO NIE…Muny wygra z nołnejmem i kiełbasa będzie ujarana, że boks najlepszo sztuko walki.Błagam kurwa nie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.