Od samego początku CM Punk starał się klinczować z rywalem, nie wchodząc w wymiany w stójce z lepszym bokserem. Jackson trafiał Brooksa w stójce, lecz ten nie pozostawał obojętny, samemu starając się atakować. Punk kilka razy w ciągu drugiej rundy próbował przenieść walkę do parteru, lecz nie zdołał on obalić przeciwnika. Dopiero pod koniec tej części starcia CM złapał obie nogi Jacksona i skutecznie go obalił. Mike obijał rywala, cały czas będąc aktywnym z góry. Punk próbował atakować próbami poddań, lecz nie robiły one wrażenia na Jacksonie.

Od samego początku trzeciej rundy Punk starał się zdobyć obalenie, lecz Jackson dobrze bronił się przed sprowadzeniem. Brooks był wyraźnie porozbijany, cały czas otrzymując ciosy. Mike wywierał cały czas presję na przeciwniku, nic nie robiąc sobie z ciosów w jego wykonaniu. Punk starał się zadawać ciosy z dołu, ale nie miały one większego sensu. Ostatecznie sędziowie zdecydowali o wyniku tej walki – Jackson zwyciężył jednogłośnie (30-26×3).

40 KOMENTARZE

 1. Obiecałem sobie, że w ramach protestu ani razu nie napiszę na temat walki, ale to silniejsze ode mnie.

  Ależ to było chujowe.

 2. Strasznie słaba walka, aż żenująco się na to patrzylo, wiedząc, że to walka w UFC i to na takiej gali i w karcie głównej.

 3. Kurwa Ale CM Punk sprzedaje ppv.  Ja pierdole wyjebcie to i niech wraca do udawanych walk. Tam może być mistrzem jeszcze

 4. jak można trenować 4 lata u poważnych ludzi z branży i wciąż wyglądać tak chujowo? Ruchy i koordynacja gorsze niż u przeciętnego gimnazjalisty na wuefie.

  I jeszcze mu włosy przeszkadzały. Co za pacan, tylko sobie kłodę pod nogi rzucił z tą fryzurką.

 5. lol Danka jaki wkurwiony

  Jackson postawił pieniądze na swoją wygraną przez decyzję, Dana hazardzista wie,dlatego wkurzony. Trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.

 6. To, że się to w ogóle odbyło jedynie potwierdza opinię wielu co do niesamowicie wielkiej głupoty społeczeństwa hamburgerian.

 7. To, że się to w ogóle odbyło jedynie potwierdza opinię wielu co do niesamowicie wielkiej głupoty społeczeństwa hamburgerian.

  Mordo naprawdę nie mamy specjalnych powodów by czuć się lepszymi :beczka:

 8. Mordo naprawdę nie mamy specjalnych powodów by czuć się lepszymi :beczka:

  Ale moim skromnym zdaniem nie można porównywać cyrku o nazwie KSW do najlepszej organizacji MMA na świecie. Dlatego – jeśli w takiej organizacji dochodzi do takiej "walki" i odbywa się ona pod naciskiem społeczeństwa (CMciul kręci ppv), to o czym to świadczy? U nas bęcwałów nie brakuje, w każdym kraju ich pełno ale jak można na równi traktować nas z ludnością USA wedle dyskutowanego kryterium gdzie nadmiar tkanki tłuszczowej w męskiej populacji ma aż 90% społeczeństwa, a w żeńskiej 80?? Widziałeś może petycje Marka Dice'a? Spójrz:

 9. Za co ludzie podziwiają tak tego Cm punka? co on robi w UFC? omijałem newsy o nim, ale jak ktoś ma chwilke to niech Mi opisze w skrócie jego fenomen, daje plusika oczywiście.

 10. Za co ludzie podziwiają tak tego Cm punka? co on robi w UFC? omijałem newsy o nim, ale jak ktoś ma chwilke to niech Mi opisze w skrócie jego fenomen, daje plusika oczywiście.

  Wpisz CM Punk w googlach to się dowiesz czemu jest popularny.

  ::really::

  To nie zmienia faktu że cała ta przygoda z UFC to jedno wielkie nieporozumienie.

 11. Ale moim skromnym zdaniem nie można porównywać cyrku o nazwie KSW do najlepszej organizacji MMA na świecie. Dlatego – jeśli w takiej organizacji dochodzi do takiej "walki" i odbywa się ona pod naciskiem społeczeństwa (CMciul kręci ppv), to o czym to świadczy? U nas bęcwałów nie brakuje, w każdym kraju ich pełno ale jak można na równi traktować nas z ludnością USA wedle dyskutowanego kryterium gdzie nadmiar tkanki tłuszczowej w męskiej populacji ma aż 90% społeczeństwa, a w żeńskiej 80?? Widziałeś może petycje Marka Dice'a? Spójrz:

  Co do sondy i odpowiedzi, żeby znaleźć przykłady przygłupów wystarczy zbadać odpowiednią dużą próbę i na pewno się kilku znajdzie, zresztą to też wynika z Twojej wypowiedzi.

  UFC się sprzedało i trzeba robić biznes i siano. Dla nas to sport, ale jak widać powoli zaczyna trafiać na ścianę jeśli chodzi o zainteresowanie i żeby pojawili się nowi fani trzeba uderzyć w rozrywkę. Zresztą co będę pierdolił jak sam jestem z zaciągu pudzianowego i tak już zostałem.

  Porównanie UFC i KSW wcale nie jest takie bezzasadne. Obie organizacje aspirują do miana najlepszej ligi tylko KSW lokalnie a UFC globalnie. Siłą rzeczy KSW ze względu na mniejszy rynek musiało znacznie szybciej sięgnąć po frika, aby podbić zainteresowanie. Teraz robi to UFC zwłaszcza jak brakuje Conora, a nad głową siedzi zarząd spółki, który chce przede wszystkim maksymalnych zysków, a sport ma w większości w chuju.

  Co do CM Punka to za chuja nie mogę pojąć jak on wzbudzał zainteresowanie nawet w WWE. Rozumiem wielkich schabów jak Lesnar, Cena, Rock. Ale CM Punk, który wczoraj wyglądał jak wypłoch:damjan:

 12. Za co ludzie podziwiają tak tego Cm punka? co on robi w UFC? omijałem newsy o nim, ale jak ktoś ma chwilke to niech Mi opisze w skrócie jego fenomen, daje plusika oczywiście.

  Za to jakim był fenomenem w WWE. Przede wszystkim za umiejętności na mikrofonie, charyzmę i w ringu też był ok. Poszukaj sobie na youtube filmików podsumowujących jego karierę. Miał i pewnie dalej ma mnóstwo fanów na całym świecie, a w UFC chciał się sprawdzić dla siebie. To nie był żaden skok na kasę bo gość jest zarobasem, a w każdej chwili może wrócić do świata pro-wrestlingu i dalej dobrze zarabiać. Sam pomysł z mma to kompletny niewypał jak mogliśmy zaobserwować.

 13. Co do sondy i odpowiedzi, żeby znaleźć przykłady przygłupów wystarczy zbadać odpowiednią dużą próbę i na pewno się kilku znajdzie, zresztą to też wynika z Twojej wypowiedzi.

  Ale głupota też różni się skalą. Mark Dice nie ma tylu środków aby dobierać odpowiednio dużą próbę, by wyszło to, co chce pokazać. Poczytaj jak przebiegały jego petycje, ogromna większość pierdoliła kocopoły.

  Co do CM Punka to za chuja nie mogę pojąć jak on wzbudzał zainteresowanie nawet w WWE. Rozumiem wielkich schabów jak Lesnar, Cena, Rock. Ale CM Punk, który wczoraj wyglądał jak wypłoch:damjan:

  Sam sobie odpowiedziałeś – gdzie jest większa głupota.

 14. Słuchając danutki to zwolni Jacksona a CM dostanie kolejną szansę

  :roberteyeblinking:

  Ale moim skromnym zdaniem nie można porównywać cyrku o nazwie KSW do najlepszej organizacji MMA na świecie. Dlatego – jeśli w takiej organizacji dochodzi do takiej "walki" i odbywa się ona pod naciskiem społeczeństwa (CMciul kręci ppv), to o czym to świadczy? U nas bęcwałów nie brakuje, w każdym kraju ich pełno ale jak można na równi traktować nas z ludnością USA wedle dyskutowanego kryterium gdzie nadmiar tkanki tłuszczowej w męskiej populacji ma aż 90% społeczeństwa, a w żeńskiej 80?? Widziałeś może petycje Marka Dice'a? Spójrz:

  @klocuniek to california, lewistan kompletny, oderwani od rzeczywistości. Mark pięknie serwuje stan umysłu tych debili.

  Ale faktycznie ogół społeczeństwa jest bardziej ogłupiały w USA niż w Polsce.

 15. Jak można trenować 4 lata u poważnych ludzi z branży i wciąż wyglądać tak chujowo? Ruchy i koordynacja gorsze niż u przeciętnego gimnazjalisty na wuefie.

  Oj można, można… zobacz na Pudzillę. :beczka:

 16. Niebieski pas w bjj, chyba z happy meala

  No nie gadaj, że CM Punk to niebieski pas BJJ :O Przecież on w gardzie nie potrafił nawet zapracować nogami, żeby przyciągnąć do siebie przeciwnika, a są to rzeczy, które w grupie początkującyh Gi czy No Gi uczy się dosłownie od pierwszego treningu, a potem ciągle trenerzy zwcacają na to uwagę…

 17. No nie gadaj, że CM Punk to niebieski pas BJJ :O Przecież on w gardzie nie potrafił nawet zapracować nogami, żeby przyciągnąć do siebie przeciwnika, a są to rzeczy, które w grupie początkującyh Gi czy No Gi uczy się dosłownie od pierwszego treningu, a potem ciągle trenerzy zwcacają na to uwagę…

 18. CM Punk wygląda trochę jak bezdomny. Blady, nieogolony i z tłustymi włosami. A co do walki to… walka sprzedana- w sesnie największym wygranem jest zwycięzca tej walki, który prawdopodobnie postawił tysiące dolarów na skończenie przez decyzję.

 19. Najgorsza walka w UFC jaka widzialem. Ten Punk jest kurwa tragiczny w chuj. Za zadne siano bym nigdy nie robil z siebie takiego posmiewiska…

 20. Najgorsza walka w UFC jaka widzialem. Ten Punk jest kurwa tragiczny w chuj. Za zadne siano bym nigdy nie robil z siebie takiego posmiewiska...

  Tylko zależało by jakbyś się do tego przygotował . Milion złotych i pół roku przygotowań , chociaż i tak wspominałeś że trenujesz to zniżam do 2 miesięcy . Wchodzisz ? 😉 . A tak na poważnie to przygotowania nawet nowicjusza nigdy w 100% nie przełożą się na walkę ale trzeba przyznać ta była fatalna .

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.