Albert Sosnowski zanotował świetny występ i pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Remigiusza Gruchałę. Pojedynek miał miejsce na gali CLOUT MMA 2, która odbyła się 28 października w Płocku.

Szybki i energiczny początek ze strony Remigiusza Gruchały. Bardzo mocne ciosy i kombinacje pod siatką w stronę Alberta Sosnowskiego i już po zaledwie 30 sekundach widać było krew na twarzy doświadczonego pięściarza. „Dragon” przetrwał jednak serię przeciwnika i sam odpowiadał od czasu do czasu celnymi ciosami. „Remi” przez cały czas szedł do przodu – na jego twarzy również widoczna był już krew po celnych kontrach Sosnowskiego. Pod koniec rundy to „Dragon” zdołał odwrócić walkę na swoją korzyść i to on narzucał presję, idąc do przodu z potężnymi kombinacjami. Ostatnie sekundy rundy i Albert Sosnowski zadaje kombinację złożonej z ciosów na korpus i ostatecznie na głowę i zdobywa nokdaun, po którym Remigiusz Gruchała był liczony.

Od początku drugiej rundy to Albert Sosnowski narzucał presję. „Dragon” z każdym kolejnym ciosem powiększał swoją przewagę. Po jednej z kolejnych kombinacji pod siatką Gruchała osunął się na matę – był liczony po raz kolejny w tej walce. „Remi” zdołał wstać, jednak Sosnowski nie czekał i od razu ruszył na rywala z kolejnymi prostymi i sierpami. Gruchała ponownie upadł na matę i nie był już w stanie się podnieść podczas liczenia sędziego.

Remigiusz Gruchała ma na swoim koncie dwie walki. W październiku 2021 roku na zasadach MMA odprawił ciosami w pierwszej rundzie Pawła Jendruczkę, natomiast w czerwcu 2022 roku pod szyldem GROMDA pokonał przez nokaut w drugiej odsłonie Piotra Diabełka.

Albert Sosnowski to były pięściarz. Ostatnią walkę stoczył we wrześniu 2017 roku, gdzie przegrał przez nokaut z Łukaszem Różańskim. Wcześniej „Dragon” przegrywał między innymi z Andrzejem Wawrzykiem i Marcinem Rekowskim, pokonywał natomiast Paolo Vidoza czy Danny’ego Williamsa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.