Niespodzianką zakończyła się druga walka gali CLOUT MMA 1, która 5 sierpnia odbyła się na warszawskim Torwarze. Wojciech Sobierajski już w pierwszej rundzie znokautował Piotra Pająka.

Od pierwszych sekund „Rekordzista” zaczął dobrze kontrolować dystans i tam często kopać i atakować pięściami. Pająk starał się odpowiadać, jednak widać było przewagę jego rywala. W pewnym momencie Sobierajski trafił mocnym sierpem na skroń, po którym przeciwnik zachwiał się i osunął na matę, jednak szybko wstał i sędzia nie zaliczył tego jako nokdaun. Po chwili „Rekordzista” złapał jednak Pająka pod siatką i tam zadał bardzo mocną serię uderzeń, którą posłał zamroczonego przeciwnika na matę. Ten starał się wstać podczas liczenia sędziego, jednak ostatecznie pojedynek został przerwany.

Dla Sobierajskiego była to druga wygrana walka w jego karierze. W swoim debiucie, który miał miejsce w grudniu 2022 roku, wygrał większościową decyzją sędziów z Kamilem Hassanem.

Pająk na swoim koncie miał więcej walk od rywala. Walczył już w 2013 roku między innymi na zawodach ALMMA czy w 2015 roku na PLMMA. W listopadzie 2020 roku wszedł do świata freaków, gdzie przegrał decyzją sędziów w walce na zasadach kickboxingu z Alanem Kwiecińskim. W starciu na zasadach MMA zrewanżował się jednak i poddał „Alanika” duszeniem. W październiku 2022 roku Pająk stoczył walkę bokserską, w której przegrał decyzją sędziów z Danielem Rutkowskim.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.